2726
عنوان

بچه ها تورو خدا واسم بچه بدنیانیومدم😔😖

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 79 پست
نداری ک ب زخ بکشی حاضرم من ب رخ بکشم تو هم ب رخ بکشی ببینیم مال کی میچربه😂

ترجیح میدم با بیشخصیتی نمونه ی شما وارد بحث وجدل نشم.چون یادگرفتم توی بحث با افراد بیتربیت و احمق بازنده طرفیه ک سعی میکنه اروم بحث رو تمام کنه.

برام مهم نیس یکی مث شما یا امثالهم بدونن چی میخونم وتوچ مقطعی هستم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترجیح میدم با بیشخصیتی نمونه ی شما وارد بحث وجدل نشم.چون یادگرفتم توی بحث با افراد بیتربیت و احمق با ...

آخه تو ک جونت بالا میاد جواب ندی چرا هی ادای کسایی رو درمیاری ک براشون مهم نیست؟ 😅 خب جواب نده اگه راست میگی برو پی کارت وقت ندارم

آخه تو ک جونت بالا میاد جواب ندی چرا هی ادای کسایی رو درمیاری ک براشون مهم نیست؟ 😅 خب جواب نده اگه ...

قشنگ معلومه چقد وقتت پره!

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2728