2733
2734
عنوان

تمام باید نبایدها واسه نی‌نی دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 281909 بازدید | 370 پست
سلام asal جون من تاپیکتو خوندم. از مطالبی که گذاشتی متشکرم برات دعا میکنم که از این انتظار راحت شی. فقط بگم خدا بزرگه همین
*** خدای عزیـــــــــــــــــزم ، شکرت که به ما آداما، نعمت تـــــــــــــــــــوکل به خودتو هدیه دادی***دعاگوی همیشگی همتون هستم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها من تازه با این تایپیک اشنا شدم .. ممنون از مطالب خوبت عسل جوون .. خدا ان شاء اله یه نی نی سالم به شما بده
امروز یک روز منحصر به فرد است و من مخلوق بی نظیر خداوندم .هر نفسی که می کشم موهبتی یکتا محسوب می شود و من متعهد می گردم تا سعادتمندانه زندگی کنم . خداوندا سپاسگزارم.
2728
سلام عزیزم اگه مشکل ایمنی داری فک کنم با قرص و اینا برطرف بشه، چون بدنت جنین رو پس میزنه با قرص فک کنم بشه کنترلش کرد منم یه سقط داشتم ماه پیشکه نمیدونم دلیلش چی بوده ... فردا هم نوبت دکتر دارم برای بقایای سقط میخوام ازش بپرسم که ایا لازمه ازمایش مربوط به فاکتور ایمنی رو بدیم یا نه ... برات دعا مسکنم تو هم برا من دعا کن ...
سلام دخترا خوبین من بوگشتم
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
من بعد سقطم کورتاز داغون بودم اما سه ماه بعد دوباره یک جنین انتقال دادم فدلشم بادکش و اینا و ورزش های شکمی کردم دارو پردنیزون از دوماه قبل استفاده کردم الان ٢١ هفتمه و یه دختر توی دلم دارم هر روز سلکسان هم میزنم
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
2740
انقدر تلکرام همه گروهها شلوغ شده کسی دیکه نمیاد اینجا جه خوشحالم نیلو هم مامان شد
سلام عسل جان خدا رو شکر ان شاالله به زودی دخترتو بغل بگیری
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد / و از دست اجل بسی جگرها خون شد / کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی/ احوال مسافران عالم چون شد
سلام امیدوارم مطالب و تجربیاتم بدردتون بخوره دخترا یی که انتقال یا. ای یو ای با. مشکل باروری دارین بادکش بسیار عالیه بادکش رحم و تخمدان مدت جهل روز بجز هفت روز بریود هر دفعه هم یک ربع تا بیست دقیقه قبلشم با روغن زیتون یا سیاهدانه جرب کنید شکمت نو
واااااااای عسل جان چه قدر خوشحال شدم بارداری چه قدر. از اول تاپیک می خوندم و دعات می کردم و می گفتم خدایا این زن چی کشیده چه قدر زجر چه قدر هم پیگیر هست هنوز خدایا قدرت تحملش رو بیشتر کن و بهش صبر بده و بهش نی نی بده. الان بعد از هفت صفحه خوندن گفتم بینم چی شد آخرش چند سال درگیر بودی. الان چه قدر خودم امیدوار شدم که با تلاش خدا جواب آدم رو می ده. من تازه اول راهم بعد از هشت ماه تلاش باردار شدم و متاسفانه هشت هفته هم سقط شر به دلیل نامعلوم. ایشالله همه منتظر های نی نی جواب بگیرند. من هم تو شهر غریب هستم و تنها.
خدا بزرگتر است
سلام سایه جان مرسی از لطفت عزیزم نا امید نشو،،اما یک سری عزمایشها رو ب ه،مثلا ببین تیرویید کم کار نداشته باشی،،جون باعث سقط هست، من کم کار بودم،،و البته ایمنی بدنم هم بالا بود،،خلاصه نا امید نشو،و دست از تلاش بر ندار،قدل از اقدام امبول ب کمبلکس از یک ماه قبل بزن،،این توصیه پزشکم برای سقط به همه سقط مکرری ها بود،ضرر نداره از خودت خبر بده حتما
مرسی عسل جان. قوربونت عزیز. ایشالله تو هم تا آخر به خوبی پیش بری من اون مشکلات خونی رو ندارم. فقط امروز من سونو دادم بعد سقطم که متاسفانه فهمیدم که فیبروم دارم البته باید هفته دیگه برم از دکتر دقیق بپرسم این فیبروم چه طوری هست...ماجراها در پیش هست که امیدوارم خیلی تو دست انداز نیوفتم
خدا بزرگتر است
سلام عسل جونم منم مشکل ایمنی دارم دکترت کیه عزیزم لطفا بهم جواب بده داروهاتو قبل و بعد از بارداری برام بنویس طبیعی حامله شدی؟ بلدی بادکش تخمدان انجام بدی به من هم یاد بده لطفا
خدایا مطمئنم که حواست به من هم هست من منتظر رحمتت هستم
2706