2737
2739
عنوان

تقویت اسپرم تو دو روز امکان داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5140 بازدید | 78 پست
من بچه اولم سال 92 فوت شد پسر بود

عزیزم چرا؟ چندوقتش بود؟ 

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
6 ماه باور کن اینقد خوشحال بودیم نگوووووووووو یهو رفتم ماما گفت قلبش نمیزنه رفتم سونو گفت مرده 

عزیزم😔غصه نخور ان شالله خدا عوضشو بهت میده منم قبل پسرم یه سقط داشتم البته توماه سوم خیلی داغون شدم ازنظرجسمی وروحی

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
روز چندم سیکلت 

اها دقیق نمیدونماز 15تا21دکتر گفت اقدام کنید یه شب درمیون

عزیزم😔غصه نخور ان شالله خدا عوضشو بهت میده منم قبل پسرم یه سقط داشتم البته توماه سوم خیلی داغون شدم ...

ما هردو داغون شدیم گفتم خدا باز میده بعدش من یه حاملگی دیگه داشتم ماه 3 کورتاژ کردم بعد دخترم شد هردو داغونیم   الانم میگم مگه به راحتی حامله میشدی که نگرانی امید زیادی ندارم 

2740
ما هردو داغون شدیم گفتم خدا باز میده بعدش من یه حاملگی دیگه داشتم ماه 3 کورتاژ کردم بعد دخترم شد هرد ...

ناراحت نباش واسترس همذنداشته باش استرس عقبش میندازه ان شالله به زودی دامنت سبز بشه

اره همین جاریم که دوتا پسر داره اینکارو کرده  روز 14 به بعد اقدام میکنه

خب تا قبلش تخمکی نیست

یه بار اقدام کردی دختر شد>؟

آره من پسرم ۹ ماهه بود اصلا با همسر رابطه نداشتم وقت نمیشد آخه بچم شبا دیر میخوابید فقط یکبار ۱۸ سیکل رابطه داشتم که چون بچه اولم با درمان باردار شدم فکر نمیکردم بشه. ولی شده بود. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
آره من پسرم ۹ ماهه بود اصلا با همسر رابطه نداشتم وقت نمیشد آخه بچم شبا دیر میخوابید فقط یکبار ۱۸ سیک ...

روز 18 پری؟ مگه میشه من شنیدم روز 8تا 12 نزدیکی دختره 

روز 18 پری؟ مگه میشه من شنیدم روز 8تا 12 نزدیکی دختره 

عزیزم کی این حرفارو میزنه آخه اینا فقط احتمالات هست . حتی یک تاپیک داریم تو همین نی نی سایت اقدامی ها برای جنسیت پسر برو بخون خود استارترشم با وجود همه رعایتا بچش دختر شده. قطعی ترین راه تعیین جنسیت فقط و فقط آی وی اف تعیین جنسیت هست. من دقیقا فقط روز ۱۸ سیکلم رابطه داشتم و دختر شد. و برای پسرم چون باردار نمیشدن و دارو خورده بودم هیچ لحظه ای رو از دست ندادم و از روز ۸ پریودم تا ۲۲ هر روز رابطه داشتیم. روز ۱۶ هم آمپول آزاد سازی تخمک زدم و پسر شد در حالی که میگن زیاد رابطه باشه دختره. اینا فقط احتمالاته خواهرم. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706