2737
2739

بچه ها من 18 سالمه کمو بیش میدونید که سه ساله ازدواج کردمو دوساله که مستجر پدرمم....درست با یه پول پیش ناچیز دارم باهاشون زندگی میکنم اما خوب نه خودم و نه شوهرم سعی کردیم که هیچ مدله بهشون بی احترامی نکنیم میدونم از اولم اشتباه بود کارمون که اینجا رو برای زندگی گرفتیم...ولی ماهم تازه ازدواج کرده بودیم و پول پیش آنچنانی نداشتیم که بریم جای دیگه از طرفی مادر میگفت سن دختر پاینه و فعلا کنارمون باشه بهتره تا چند وقت پیش شوهرم شب کاری هم میرفت و اینجوری خیال اونم راحت بود از بابت من که تازه عروسش تنها نمونه....

اما الان بعد از دومین سالگرد ازدواجمون رفتار داداشم که طبقه اول میشنه تعقیر کرد هی بهونه میاره زنش از خودش بد تر هی داره برامون مشکل درست میکنه هی میخواد با شوهر بد شم هی با داداشم میان میگن یخچال ترنم خالیه هی داداشم میکوبه تو سر شوهرم که تو خسیسی.. مهمون دعوت نمیکنی که پولت خرج نشه تو ماهی 6 7 میلیون میکری ولی رو نمیکنی تو دویست سی صد میلیون تو با نک داری رو نمیکنی ..حتی از یارانه زنتم نمیگذری....هی بچه دار نشودنمو میزنن تو سرم مامان بابامم وایمسن نگاه میکنن مامانم بیشتر اوقات میگه هیس آبرومون میره ولی بابام میانه رو میگیره که دعوامون جدی نشه بچه ها به خدا خسته شدم.....من با حقوق 1800 هزار در ماه که اونم بابت وامی که برای پول پیش خونه گرفتیم بعد عید شده 1300 تا داداشام بیرونمون نکن و یه پول پیش 20 میلیونی کجا برم آخه   به خدا خسته شدم 20 روز سردرد داشتم تا دیشب رفتم دکتر یه مشت داروی اعصاب و آرامبخش بهم داده... نمیدنی چه قرر سخته بخوای حلقه ازدواجتو بفروشی چقدر سخته اولین کادو شوهرتو بفروشی چقدر سخته زیر لفصی که مادر شوهرت سر عقد بهت کادو داده رو بفروشی خیلی سخته به خدا سخته  

اگه اومدم اینجا نوشتم چون نه دوستی دارم که بخوام باهاش دردو دل کنم نه دیگه مامانم مامانه سابقه که به حرف تک دخترش گوش کنه....عروسش اونقدر ترسوندتش که میخواد بیاد باهام حرف بزنه یواشکی میاد....شوهرم میگه این چندوقت باهاشون مثل غریبه رفتار کنم تا از اینجا بریم....ولی مگه میشه مامانت بیاد پشت در در بزنه و دخترش درو براش باز نکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برات دعا میکنم و خودتم بعد از نماز های واجب  ذکر یا جواد رو بگو 

من امتحان نکردم ولی خانومای  نی نی سایتی میگن به سال نکشیده خونه دار میشی 

به خدا رو به امام جواد قسمش بده که دلتو شاد کنه

دلم یه تیکر واقعی میخاد   میخوام مامان یه دختر نازو خوشکل بشم 
2738

خب دیگه اگه مستاجری نشستی دلیل نداره اونا تو زندگی شما دخالت کنن خانواده شما هستن شما باید کنترل کنی شما نباید اجازه بدی درباره شوهرت حرفی بزنن چون به کسی ربطی نداره فکر کن اگه خانواده شوهرت بودن شما انتطار نداشتی شوهرت اجازه دخالت بهشون نده

نمیدونم ولی سعی کن قدرتمند باشی میدونم سخته ولی از شیوه  گوش و درو دروازه استفاده کن این روزام میگزره همه مشکل دارند باید راه مقابله باهاش ویاد بگیری انشاالله مشکلت حل میشه ومستقل میشی

فقط لطف خدا
اگه اومدم اینجا نوشتم چون نه دوستی دارم که بخوام باهاش دردو دل کنم نه دیگه مامانم مامانه سابقه که به ...

بیشتر داداشا همینجوری آن،درسته اونجا خونه پدر تو هم هست ولی اون چون پسره ادعای بیشتری نسبت به خونه پدری داره و اونجا رو خونه خودش میدونه چاره ای نیست باید از اونجا برید تا حرمت و احترامتون حفظ بشه

No Reply
2706