2733
2734
عنوان

خانوما چرا نمیاید کمک کنید اخه؟؟

77 بازدید | 14 پست

دوستان من توی تاپیکای قبلیم هم گفتم که فارغ التحصیل دانشگاه شریفم و شرایط کاری عالی دارم ولی کار توی صنعت رو دوست ندارم.از طرفی متاهلم و میخوام باردار هم بشم.همه میگن برو پزشکی یا دندون بخون چون حتما قبول میشم و خودمم خیلی علاقه دارم ولی خب چون خیلی طولانیه دوران تحصیلشون تصمیم گرفتم کارشناسی مامایی بگیرم و یه مطب توپ و شیک بزنم توی شهرمون که مشتری داشته باشم..نظرتون چیه؟؟شوهرم میگه تو دانشجوی شریفی کلاس خودتو نیار پایین اگه میخوای بخونی فقط پزشکی یا دندون بخون...🙁🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلیل؟🤗

الان نگاکنی همه دارن میرن سراغ همین رشته ها چند سال دیگه کشور درحاله انفجاره اشباع که نه ولی خب بازم زیاد میشن شما الان بهترین دانشگاه درس خوندی شغل خوبم داری چه کاریه بخای از صفر شروع کنی میتونی درکنار شغلت یه کار هنری یاد بگیری ازش لذت ببری

2738
پس چه کاری درسته به نظر شما؟

شغلتون مرتبط با رشته تون نیست؟

به نظرمن مامایی الان بازارکار خوبی نداره

پزشکی ودندون هم بخوایی بخونیدپرازسختی ومشقتِ وباید سالیان سال تلاش کنیدمخصوصا اینکه میخواید مادربشیدواقعا سختتونه.

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
2706