2733
2739

بارداری دومم هستش با پسرم اینجا غريبم کسی هم ندارم چندبار رفتم خونه خواهرشوهرم اونم تو تابستانی خواهرشوهرم بعد سه چهاربار رفتن برگشته ميگه دخترام کلاس زبان دارن ميگن زندایی روزهایی که کلاس داریم نياد پسرش خستمون میکنه!!!!! 😔 من موندم چی بگم قبلش هم مدرسه داشتن خواهرشوهرم کلا به بهونه مدرسه امتحان پای همه رو بریده بود از خونش بچه هاشم کنکوری نيستن ابتدایی هستن!!!!!! نميدونم چرا بهم برخورد آخه منم از تنهایی ميرفتم وگرنه چه دلیلی داره خودشون هم زیاد دوست ندارن کسی خونشون بره خواهرشوهرم هم اهل رفت وامد اينا نیست بچه هاشم دوست ندارن جایی برن حتا پارکم دوست ندارن برن دوست دارن تو خونه تنها باشن!!!!! از سمت پدری هم فامیل ندارن فقط دوتا دایی دارن که اينجاس که ماهم بریم اينجوري ميگن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزيزم شايد بچه درسخون و زرنگن. شما هم انصاف داشته باشين. نگين بچه كوچيك سروصدا نداره كه باورم نميشه.

ضمنا شما حساسي زياد. اگه ميخواي يك رنگ باشي باهاش پس زمانايي كه ميگه نرو و وقتاي ديگش برو

نرو ، بری یهو دیدی تو روت گفتن و بی احترامی کردن بهت

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

عزیزم به نظر من حق داره وقتی پسرتون اذیتشون می کنه خب برا تنهاییتون یه برنامه ی دیگه بریزین مامان منم موقع امتحانای دانشگام هیچ جا نمی ره چون تو خونه نباشه نمی تونم درس بخونم حالا تمرکز اونا این طوری بهم می خوره شاید 

من باشم دیگه اصلا نمیرم 

این چرت و پرتا چیه 

کلاس کنکور که نیس والا منم هشت سال کلاس زبان رفتم همیشه ی خدا هم از شهرستان مهمون داشتیم و داریم 

تو خونه سرت رو گرم کن با فیلم کتاب اشپزی 

با پسرت برید پارک 

2706