2733
2734
عنوان

با این مرد بی منطق چکار کنم؟؟؟؟؟

350 بازدید | 23 پست

سلام من از همسرم بخاطر خیانتهای متعددی که بهم کرده بود جدا شدم حدود دو هفته هست.

ولی ایشون یکسری وسیله توی پارکینگ داره که همش میگه باید کلید پارکینگ دستم باشه .  چند بار بهش وقت دادم که وسایلشو ببره میگه جا ندارم درصورتیکه خونه پدریش سه طبقه هست که دو طبقش خالیه.

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بالاخره چند روز پیش قفلو عوض کردم دیشب اومد کلی سرصدا کرد اومد تو پارکینگ . و میگه باید حتما به من کلید بدی

میگم شما با من چه نسبتی دارید که من کلید پارکینگو بدم بهتون ولی تو سرش فرو نمیره. خونه به نام خودمه و حریم شخصیمه.

بالاخره چند روز پیش قفلو عوض کردم دیشب اومد کلی سرصدا کرد اومد تو پارکینگ . و میگه باید حتما به من ک ...

معذرت میخوام ولی خیلی پررو تشریف دارن باهاشون جدی برخورد کنید

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2740

وسایلش نیسان میخواد دوچرخه و وسیله ورزشیه . اعصابمو خورد کرده . جلوی دخترم ... همش 6 سالشه. میگه مامان چرا به بابا کلید نمیدی .

کلا اصلا حریم سرش نمیشه کلی هم تهدیدم کرد و گفت از رو خاک برت میدارم....

گفتم برو هر کاری دلت میخواد بکن گفت امروز اگه کلید ندی قفلو میشکنم. گفتم اونوقت تکلیفت با قانونه

راستی یادم رفت بهت تبریک بگم از ادم خائن جدا شدی    

بمنم تبریک بگووووووو😂منم تمومش کردم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....