2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم خیلیاباردارشدن باهاش چون جابه جاشه متوجه نمیشی

من‌ دوستم سه ساله گذاشته نشده

یکی هم ده سال گذاشته نشده 

به نظرم باید جنس خوب بزاری

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!

بعداولین زایمانم تقریبابعد۴ماه،دردداشت برامن،طبیعیش اینه نداشته باشه ولی من پریودامم دردناکه،رحمم منقبض میشد،وپاهام گرفته بود،ولی کلا دودیقه هم طول نمیکشه می ارزه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2740
من‌ دوستم سه ساله گذاشته نشده یکی هم ده سال گذاشته نشده  به نظرم باید جنس خوب بزاری

جاری منم گذاشته بود افتاده بود باردار شد

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
بعداولین زایمانم تقریبابعد۴ماه،دردداشت برامن،طبیعیش اینه نداشته باشه ولی من پریودامم دردناکه،رحمم من ...

ینی مطمعنه؟کجا باید بری بذاری؟

من ۶ ماه بعد زایمان گذاشتم الان ۳ ساله گذاشتم. گذاشتنش یه کمی درد داشت ولی بعدش لکه بینی داشتم 

الان ک گذاشتی جلوگیری نمیکنی

متوجه میشی منظورمو

جاری منم گذاشته بود افتاده بود باردار شد

پس من خارج کشورم 

هرکی اینجا گذاشته باردار نشده

یکی از همسایه هامون پنج ساله گذاشت

سال چهارم چون چاق شده بود رفت درش آورد

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
ینی مطمعنه؟کجا باید بری بذاری؟

یساله گزاشتم،منکه مرکزبهداشت پیش مامای واردوآشنا رایگان گزاشتن برام،فک کنم۸تاده ساله باشه،،،۹۹درصدمطمین هست تونت سرچ کن وببین

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
پس من خارج کشورم  هرکی اینجا گذاشته باردار نشده یکی از همسایه هامون پنج ساله گذاشت سال چهارم ...

چی بگم

جلوگیری طبیعی واقعا بده و نا مطمعن