2737
2739

سلام خانم های گل 

اول اینو بگم که ان شاالله همه ی دخترای مجرد یه ازدواج خوب داشته باشن و خوشبخت دنیا و آخرت بشن. 🙏🌼

یه موردی منو توی دانشگاه دیده و حالا برای امر خیر اومده جلو

و قراره مادرشون بیان خونمون و تا حالا منو ندیدن 

حالا اولین روز چی باید بپوشم؟ 

من بیرون چادریم و خیلی رو میگیرم و ابروهام هم معلوم نیست 😅 حالا به مامانم میگم که سارافون و کت بپوشم و موهام باز باشه، اما مامانم میگه زشته و روسری سرت کن 🤕

خانم های خوشگل  میشه بیاین بگین چه لباسی باید بپوشم که همین اول کاری دل مادرشوهرمو ببرم؟😊😋😂😎

و  برای این مراسم چه لباسی مناسبه؟ 🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام خانوم گل، خوشبخت بشی😍

شومیز حریر بپوش با شلوار لگ، رو موهات هم اگه مامان اصرار داره چیزی بذاری، یه شال یا روسری نازک رو شل بنداز سفت حجاب نگیر موهات هم یه کم بریز بیرون😀😀😀

💙صدا کن مرا... 
2738

اصلا مشکل پشکلو ول کن عهههه مگه خودتونیخای به نمایش بزاری مثلاروسری سرنکنی؟

سرسنگین بپوش هرجوری ارامش داری

انقده بدم میاد ملت جوری میپوشن هم بدن دیده شه هم مو.که چی؟ببین خانوم تونپسندی پسرتم نخاد؟اه 

خداروشکر من مجلس مسخره زنونه نداشتم ینی خونه نبودم بودمم نمیرفتم پیشون

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
اصلا مشکل پشکلو ول کن عهههه مگه خودتونیخای به نمایش بزاری مثلاروسری سرنکنی؟ سرسنگین بپوش هرجوری ارا ...

والا.... هرچی خودش راحته بپوشه به نظر من هم مهم نیست اونا چی فکر می‌کنن یا همه‌جاش دیده شه که اونا ببینن خوششون میاد یا نه!! دور از جون نیومدن اجاق گاز بخرن که... نهایت اگر هم می‌خوان دختر رو ببینن اخلاق و شخصیتش رو باید ببینن

💙صدا کن مرا... 
2706