2737
2734
عنوان

تورو خدا بگید به بچه ۱۴ماهم غذا چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من صبح هر روز بهش زده تخم با کره و ماست پرجرب میدم و دو روز در هفته سفیده رو هم میدم

نهار اگر خودمون خورشت و خوراک و ... داشته باشیم بهش میدم اگر نه براش جدا مرغ میپزم با پلو برنجش رو هم همیشه جدا براش نرم میپزم

دو ساعت بعد از نهارش 6 تا بادوم خیس میکنم پوست میگیرم یه دونه گردو نصف قاشق مرباخوری آرد برنج و یک خرما پوست گرفته شده رو یکم آب میریزم با گوشت کوب برقی خوب میکس میکنم بعد میزارم رو شعله مدام هم میزنم ته نگیره غلظتش مثل فرینی شده خاموش میکنم بعد از اینکه سرد شد دو پیمانه شیر خشک قاطی میکنم و یک نصف موز پوره میکنم میریزم روش خنک بهش میدم مثل دسر خیلی خوشمزه میشه و خیلی دوست داره

بعد از ظهر که از خواب پا میشه پوره میوه درست میکنم سیب و زرد آلو یا سیب و هلو پوست میگیرم با گوشت کوب برقی میکس میکنم 

شام هم سوپ پیاز هویج عدس گشنیز جعفری عصاره مای مرغ برنج یا ورمیشل یک روز ماهیچه یه روز مرغ یه روز بلدرچین بعد از مخت پوره اش میکنم که خوب بخوره چون حجم گوشتش زیاده

وقتی هم خودمون غذا میخوریم از غذای خودمون میزارم جلوش خودش با دست بخوره و حسابی کثیف کاری کنه

2731
پسر ۲۰ماهه منم نه کیلوعه

واقعا راست میگی؟

غذا خوب میخوره 

دکتر بردی؟

من دکتر خیلی بردم بهتراین مولتی ویتامینا و مقوی ترین غذا هارو دادم البته الان دیگه نا امید شدم همونی ک خودمون میخوریمو میدم

دکتر ازمایشاشو دید گفت چیزیش نیست ۳ کیلو کمبود وزن داره این ماهم باید ببرم اگه دور سرش و قدش رشد نکرده باشه خطرناکه میگن😢

پسر من بد غذاست اما هرطور شده میدم یخوره خیلی شلوعه ماشالا

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊
خواهر اون دیگه توپ نیست موشکه 😂😂😂

😂😂😂😂منظورم سایزش بود

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
واقعا راست میگی؟ غذا خوب میخوره  دکتر بردی؟ من دکتر خیلی بردم بهتراین مولتی ویتامینا و مقوی ...

تازه یه ماهه از شیر جداش کردم،اویزون ممه بود کلا،غذا نمیخورد،تازه یکم میخوره،،،غذا خور نبود از اول،شیرمم خوب نبود ک چاقش کنه،ن دکتر واس وزنش نبردم،فقط رفلاکس داشت از شش ماهگیش هرچی غذا میخورد بالا میاورد ک یک سالگی خوب شد بادارو،هیچ‌مشکلی ام نداره،ویتامین و آهنم هیچی نمیدم،اولا انقد حرص خوردم خودم لاغرشدم ههی

الان ولش کردم ب حال خودش میخوره بخوره نمیخوره نخوره،،،هجده ماهگی قدش ۸۰ وزنش ۹۲۰۰بود

۳۲۵۰_هم دنیا اومده

خیلی هم شلوغ و زرنگه

قندعسل دارم من😍❤
2740
تازه یه ماهه از شیر جداش کردم،اویزون ممه بود کلا،غذا نمیخورد،تازه یکم میخوره،،،غذا خور نبود از اول،ش ...

پسر منم همش اویزون ممست

قدش با پسر من یکی بهداشت گفت اوفت داشته قدش ولی وزن تولدش ۳۵۰۰ بود

تقریبا مثل همن😍😘😂

پسر منم همش اویزون ممست قدش با پسر من یکی بهداشت گفت اوفت داشته قدش ولی وزن تولدش ۳۵۰۰ بود تقریبا ...

من هر سری بردم بهداشت گفته نرماله 😕

منم بیخیالش شدم باباش قد بلنده ،قد بلند میشه اخرش

قندعسل دارم من😍❤
من هر سری بردم بهداشت گفته نرماله 😕 منم بیخیالش شدم باباش قد بلنده ،قد بلند میشه اخرش

قد باش چنده

من خودم قد ۱۶۸ شوهرمم ۱۷۶

شوهرم ۱۸۷

پس ماشالا بلنده 

ولی وزنم ب ژن ربط داره ما جفتمونم لاغریم هر چیم بخوریم چاق نمیشیم

من خودم عین گراز میخورم دریغ از یک کیلو😂😂😂😂😂

2706