2737
2734

بچه ها بياين از خاطرات ترسناك تون بگين

كه اول فكر كردين ماورايي هست ولي بعدا علت اصليشو فهميدين

گفتم يه كم تنوع بدم به تاپيك ترسناك😃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اومدم ببینم بقیه چی میگن 

من خودم خیلی داستانهای ترسناک میخونم و فیلم ترسناک نگاه میکنم

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡
2728

من یه روز تو محل کارم تنها بودم داشتم کتاب میخوندم که حس کردم یه صدایی میشنوم علاوه بر اون نفسای یکی و کنار گوشم‌ حس میکردم، ی کم بعد صدا بلند تر و واضح تر شد ولی اصلا معلوم‌ نبود چی میگه، اون لحظه داغ بودم ولی بعدا فهمیدم جن بوده

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738

گوشه اتاقمون بخارشوی گذاشتم بعد یه شب تو خواب و بیداری دیدم قشنگ یکی وایساده رو بخارشوی تو فکر خودم خودم کفتم حتما دسته بخارشوی که جمع نکردم تو تاریکی اونطور دیده میشه خوابیدم 

صبح بیدار شدم دیدم دسته بخارشوم اصلا روش نیس😫

گذشتن از تو آسون نیس....

یه بار خونه دوستم بودم تختشون ۲طبقه بود من بالا بودم اون پایین 

یهو دیدم چراغ اتاق خاموش شد 

یهو دوباره روشن شد 

باز خاموش شد

یهو من مثل شک زده ها گفتم بسم الله جن 

دوستم گفت زر نزن منم اینجا کلید داره😂😂😂😂

ی شب ی ادم دراز کت ولواری ک سر نداشت از درهالمون اومد تو درست ی هفته قبل از ایکه شوهرم بیهد تو زندگیم بعدش فهمیدم بختم بوده ک ایقدر زشت و کریه بود اخه من خ سختی کشیدم و جدا شدم

من اسمم ارکیده نیس فقد عاشق اسم ارکیده ام..
من یه روز تو محل کارم تنها بودم داشتم کتاب میخوندم که حس کردم یه صدایی میشنوم علاوه بر اون نفسای یکی ...

وای من بودم سکته میکردم 

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡

چندوقت پيش خواب ديدم شيطان اومده پيشم منم همش بسم الله ميگفتم تا رفت فقط نگاه ميكرد تو حالت خواب بيدار كه چشمامو باز كردم ديدم يه هاله روبه رومه 

نميدونم توهم بود يا واقعيت 

2706