2733
2734

فقط واسه جلو موهام میخام استفاده کنم وشقیقه هام، از داروهای گیاهای استفاده کردم فایده نداشته ، میخام اینو استفاده کنم میشه بگین چجوریه بوداره چند وقت به چند وقت باید استفاده کنم اگه میدونین راهنمایی کنین لطفا

واسه چی هست

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺

عزیزم منم دکتر بهم داده، تو فکرش بودم استفاده کنم ولی  امروز کلی تاپیک در موردش خوندم که باید تا آخر عمر استفاده کنی وگرنه اینایی که در اومده میریزه

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم منم دکتر بهم داده، تو فکرش بودم استفاده کنم ولی  امروز کلی تاپیک در موردش خوندم که باید ت ...

اره میدونم موقتیه، دکتر به شما نگفت چند وقت به چند وقت استفاده کنین! ؟ مثلا هفته ای چند بار؟ اره اگه چیز سختی نباشه فقط واسه شقیقه هام میخام پر پشت بشه، خیلی خالی شده ، تا جوونیم استفاده کنین حداقل ، پیر شدم دیگه مو میخام چکار ، میشه نحوه مصرفشو بگین

منم استفاده کردم یک سالی جای موهام دراومد .ریزش الانم به خاطر شیردهیی هست که قرص زینک خوردم خیلی کمت ...

هفته ای چند بار میزنی عزیزم!؟ بوداره !؟ میشه بگین چه جوریه هممینجوری دارو خونه میده ؟ قیمتش هم بگین عالبه

اره میدونم موقتیه، دکتر به شما نگفت چند وقت به چند وقت استفاده کنین! ؟ مثلا هفته ای چند بار؟ اره اگه ...

نه ولی فکر کنم هر روز باید بزنی بعد چیزی که من فهمیدم ی مقدار رشد موهای زاید بدن و صورت رو زیاد میکنه 

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2738
هفته ای چند بار میزنی عزیزم!؟ بوداره !؟ میشه بگین چه جوریه هممینجوری دارو خونه میده ؟ قیمتش هم بگین ...

نه باتحویز پزشک.میزان درصد ماینوکسیدل متفاوته.سرخود استفاده نکن.اره من هرشب میزذم.قیمتش دوسال پیش یه شیشه شبیه شیشه های داروهای زینک بچه ها یاسرماخوردگی بود 160میشد.باردارشذم و شیرمیدم ممنوعه گلم ولی برامن جواب داد.برو دکتر بهت دارو میده شاید روی و زینک بدنت کمه یا تیروییدت مشکل داره

هیچی