2737
2734
عنوان

راهنمایی در خصوص بارداری

131 بازدید | 17 پست

سلام 

من هیچ اطلاعاتی از بارداری و ازمایشات ندارم 

خواهری هم ندارم راهنمایی کنه 

شما جای خواهر من ممنون میشم راهنمایی کنید 

قبل از اقدام به بارداری باید برم دکتر ، احتمالا دکتر قرص ویتامینی جیزی میده ..

بعد چند وقت دکتر میگه که اقدام صورت بگیره ؟ 

میخوام برنامه بریزم ک کی برای دکتر اقدام کنم ؟ 

😁😁😁😁😂😂😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو سه ماه قبل از بارداري بايد بري تحت نظر متخصص اينجوري خيلي بهتره من بدون اينكه برم دكتر اقدام كردم بچم سقط شد دكتر بم گفت بايد اول ميومدي تقويتت ميكردم بعد ميگفتم كي اقدام كن

2742

برو دکتر برات ازمایش مینویسه تا بفهمه تیروئید یا کمبود ویتامین و کم خونی چیزی نداشته باشی

بعدشم ۳ ماه قبله بارداری باید روزی یه دونه اسید فولیک بخوری که اونم دکتر برات مینویسه

شما از الان خوردن قرص اسید فولیک رو شروع کن و بعد برو دکتر بگو آزمایشای قبل بارداری برات بنویسه و دیگه اقدامو شروع کن ایشالا زودی بشی بعدشم که دیگه آزمایشای مختلف بارداری که دکتر خودش مینویسه

دو سه ماه قبل از بارداري بايد بري تحت نظر متخصص اينجوري خيلي بهتره من بدون اينكه برم دكتر اقدام كردم ...

منم کلی ویتامین و امپول و قرص میخورم..البته الان دوماهه اقدامم.ماه پیش پری شدم.این ماهم توکل بخدا

یه دکتر خوب پیدا کن تحت نظر باش تا یه سری آزمایش تیرویید و آزمایش هورمونی برات بنویسه  الانم میشه اقدام کرد 

از فردا ام فولیک اسید بخور و اقدام کن 

من همین اشتباه و کردم هی دنبال این بودم قبل اقدام خودم و همسرم چه قرصی بخوریم ۷ ماه همه چی و رعایت کردیم 

الان ۴ماهه اقدامیم 

دعا کن من و همه منتظرا زودی مامان بشیم 

زندگی چیز دیگری شده است تا به نامت رسیده ایم (یاحسین علیه السلام) 😍
2738
منم کلی ویتامین و امپول و قرص میخورم..البته الان دوماهه اقدامم.ماه پیش پری شدم.این ماهم توکل بخدا

انشالله ک این ماه خبرخوش بارداریتو ب همسرت بدی 

مرسی عزیزم 

😁😁😁😁😂😂😂

به یه دکتر زنان مراجعه کن بگو که برات ازمایش کلی بنویسه تا نسبت به نیاز بدنت ویتامین مصرف کنی 

از دو ماه قبل قرص اهن بخور 

یه سرچی هم تو اینترنت بزن در مورد اداب بارداری در اسلام . خیلی خوبه اگه مراعات کنی 

انشاالله هرچی خیره پیش روت باشه

یه دکتر خوب پیدا کن تحت نظر باش تا یه سری آزمایش تیرویید و آزمایش هورمونی برات بنویسه  الانم می ...

عزیزم مرسی خانومی 

انشالله که یک نی نی خوشگل و ناز خدا بهت بده 

😁😁😁😁😂😂😂
عزیزم مرسی خانومی  انشالله که یک نی نی خوشگل و ناز خدا بهت بده

مرسی انشاالله 

همچنین شما خدا یه بچه سالم صالح بهتون بده 

زندگی چیز دیگری شده است تا به نامت رسیده ایم (یاحسین علیه السلام) 😍
2706