2737
2734

دخترم دوسال و دوماهشه یه بار چندماه پیش اقدام کردم ولی اصلا همکاری نکرد

شما چیکار کردین؟لطفا راهنمایی کنید

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔

یک سال و نیمش بود از پوشک گرفتمش، دیگه عادت کرد رفت دسشویی

الانم چهار سالشه وقتی میره دسشویی خودشو میشوره دسشویی هم میشوره میاد بیرون

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

من ۳.۵ نه خودمو اذیت کردم نه بچه رو نمیدونم چرا مامانا انقدر دوست دهرن زود بچه ها رو از پوشک بگیرن من در عرض ۴ روز گرفتم چون دیگه بزرگ شده بود خیلی هم راحت و بی دردسر 

اذیت نکنید خودتونو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من از ۱۸ شروع کردم ب یاد دادن و روزی یه بار دسشویی میبردمش تا یاد بگیره تا دوسالگیش کامل گرفتم

اصلا یک دفعه شروع نکن 

وقتایی ک حوصله داری بازش بزار ببرش دسشوییی و هر دفعه جیششو گفت بهش یه جایزه کوچیک بده 

من بادکنک و لپ لپ و شکلات کوچیک و ازینا دادم خیلی راحت یاد گرفت

♥𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚘𝚛 𝚖𝚘𝚗𝚎𝚢?? +perspolis♥�
2731

دو سالش بود  یکم طول می کشه بهش اصلا زیاد گیر نده ب مرور بهتر میشه هر چقدرم طول کشید خسته نشو و ب هیچ وجه دعواش نکن

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
من ۳.۵ نه خودمو اذیت کردم نه بچه رو نمیدونم چرا مامانا انقدر دوست دهرن زود بچه ها رو از پوشک بگیرن م ...

اخه تو این تابستون تصورشم سخته بچه تو پوشک بمونه 

من برای تابستون گرفتمش

♥𝙻𝚘𝚟𝚎 𝚘𝚛 𝚖𝚘𝚗𝚎𝚢?? +perspolis♥�
یک سال و نیمش بود از پوشک گرفتمش، دیگه عادت مرد رفت دسشویی الانم چهار سالشه وقتی میره دسشویی خودشو ...

آفرین چه خوب

یک سال ونیم بود چند روز طول کشید ک کامل یاد بگیره؟

2740
آفرین چه خوب یک سال ونیم بود چند روز طول کشید ک کامل یاد بگیره؟

تو روز مشکلی نداشتم زود به زود میبردمش دسشویی ، فقط برای شب یکم اذیت شدم که اونم یک ماه طول کشید

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
من ۳.۵ نه خودمو اذیت کردم نه بچه رو نمیدونم چرا مامانا انقدر دوست دهرن زود بچه ها رو از پوشک بگیرن م ...

منم میگم 3سال بشه بعد بگیرم ولی مامانم میگه بقیه میگن مامان بچه چقد تنبله ک هنوز نگرفته

عزیزم من از ۱۸ شروع کردم ب یاد دادن و روزی یه بار دسشویی میبردمش تا یاد بگیره تا دوسالگیش کامل گرفتم ...

جدیدا یه هفته بازش گذاشتم ولی حتی یه بارم جیشش نگفت

میبرم دستشویی جیش نمیکنه بعد ک میارم بیرون تو شلوارش میریزه😔

منم میگم 3سال بشه بعد بگیرم ولی مامانم میگه بقیه میگن مامان بچه چقد تنبله ک هنوز نگرفته

بیخیال بابا بخوای به حرف مردم مردم زندگی کنی که زندگی نمیشه کرد من به حرف هیچ کسی گوش نمیکردم خودم هر جور صلاح میدونستم عمل میکردم 

بیخیال بابا بخوای به حرف مردم مردم زندگی کنی که زندگی نمیشه کرد من به حرف هیچ کسی گوش نمیکردم خودم ه ...

اره والا وقتی بچه اصلانمیخواد همکاری کنه من چیکار کنم اخه