2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من هم دو موتوره خریدم هم تک موتوره نمیدونم چرا دو موتوره زود باتریش سولفاته شد!!!!!! ناگفته نمونه که دوموتوره رو پسر هرکول فامیل هم مینشست روش چون ظرفیتش تا ۴۵ کیلو بود ولی این یه موتوره ظرفیتش ۳۰ کیلو هست من اول وزن طرف رو می‌پرسم بعد ۵ کیلو کم میکنم میگم شرمنده
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد
برو تو سایت تک تویز قیمتای ماشین هست من حضوری خریدم ازش تخفیف میده
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد
دوموتوره که ۴ سال پیش قبل بدنیا اومدن بچم خریدم یه جیپ ۲۵۰ ولی پارسال بنز تک موتوره فکر کنم با پستش شد ۴۸۰ دقیق یادم نیست
برا پسر من تک موتورست راضی هستم 750000 خریدیم فقط بعد بار اول که شارژش تموم شد دیگه هربار شارژ میکردیم خیلی کم میرفت فکر کردیم برا باطریشه ولی فهمیدیم شارژرش ضعیف بوده عوض کردیم الان عالی کار میکنه، 3 ماه پیش خریدیم