2733
2739

سلام

یساله اقدامم.. تنبلی تخمدان دارم.. دوماه پیش روزی دوتا لتروزول و ۶تا hmg مصرف کردم یه فولی ۲۰ و یه فولی ۱۵ روز ۱۴ داشتم ولی نگرفت و کیست شد و ماه قبل مجبور شدم جلوگیری کنم..

حالا اینماه از روز دوم سیکل بمدت ۵ روز روزی ۳تا لتروزول خوردم و جمعا ۱۲تا هم آمپول hmg زدم.. امروز روز ۱۴ سیکلمه رفتم سونو ۵تا فولی ۱۸_۱۹ تو تخمدان راستم داشتم و ۵ تاهم فولی ۱۵ تو تخمدان چپم.. دکترم گفت hcg که اصلا نمیدم نظرمم اینه ک اصن اینماه اقدام نکنی چون ممکنه چندقلو بشه.. حالا موندم چیکار کنم.. با خودم میگم شاید مثل اونماه خیلی از اینا اصن آزاد نشه و فوقش یکی دوتا ازاد بشه پس اقدام کنم.. دیگه فوق فوقش اگه چندقلو شد ریداکت میکنم چون دکترم گفت از ماه دیگه باید برم مرکز ناباروری و....😔

توروخدا هرکی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه خواهرانه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

به نظر من نزديكي كن 

شايد بعدها همش بگي كاش اون ماه اقدام داشتم و شايد ميشد

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏
به نظر من نزديكي كن  شايد بعدها همش بگي كاش اون ماه اقدام داشتم و شايد ميشد

همون دلم همش همینو میگه.. توکل کنم به خدا انشالله که بیشتر از دوتا نشه.. گفتم بیام دلگرم بشم به نظر شما دوستان ببینم کسی همچین تجربه ای نداشته.. تو بد برزخی گیر کردم هزارتا فکر میاد تو سرم.. میگم نکنه هم باردار بشم هم بقیه فولیا کیست بشه دردسر درست کنه..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من نزديكي كن  شايد بعدها همش بگي كاش اون ماه اقدام داشتم و شايد ميشد

شما سیدی؟ خیلی برام دعا کن حالم اصلا خوب نیس..

2731
شما سیدی؟ خیلی برام دعا کن حالم اصلا خوب نیس..

چشم عزيزم

اگه خدا قبول كنه

خودم اينقدر تو زندگيم دردسر دارم بيا ببين

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏
چشم عزيزم اگه خدا قبول كنه خودم اينقدر تو زندگيم دردسر دارم بيا ببين

انشالله که مشکلات شمام بزودی حل بشه بحق ۶ماهه امام حسین..

یعنی اینجا هیچکس با قرص و امپول باردار نشده؟؟