2733
2739
عنوان

کمردرد در بارداری

118 بازدید | 18 پست

سلام دوستانم خوبید..... 

من الان هفته 13 بارداریم یه هفته س کمردرد گرفتم دو روزه خیلی کمرم درد میکنه امروز بقدری درد میکنه که نمیتونم اصلا خم بشم یه کوچولو.... کسی بوده مث من باشه اصن طبیعیه؟ 

جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  

منم از درد پا مینالم.شیاف گذاشتم بهتر شدم..احتمالا اب بدنتم کمه..ویتامین د۳ بخور

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من يه قسمت از باس نم تا پشت ساق پام انچنان درد ميگيره جيغ ميزنم

وقتي ببخشيد حالم بد ميشه چون هم خم ميشم هم زور ميزنم كمرم داغون ميشه بعدش ١٠ دقيقه نميتونم اصلاا راه برم حتي

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

بهداشت گف واسه رفع کمر درد .موقع خاب یه بالشت کوچیک بین دوتا ران پات قرار بده خوب میشه کمر درد

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
منم از درد پا مینالم.شیاف گذاشتم بهتر شدم..احتمالا اب بدنتم کمه..ویتامین د۳ بخور

ویتامین د 3 ازاول بارداری میخورم

2738
بهداشت گف واسه رفع کمر درد .موقع خاب یه بالشت کوچیک بین دوتا ران پات قرار بده خوب میشه کمر درد

همینکارو میکنم ولی بهتر نشدم که بدتر شدم

من يه قسمت از باس نم تا پشت ساق پام انچنان درد ميگيره جيغ ميزنم وقتي ببخشيد حالم بد ميشه چون هم خم ...

دقیقا وضعیت الان من گردن دردم اضافه شده بهن

به جنسیتم ربط داره ها

مامانم سر داداشم.از کمر درد مینالیده..سر منو خواهرم از دل درد

عه چی میتونه باشه؟؟ من ان تی رفتم گفت معلوم نیس هنوز☹️

والا بدن هرکی فرق میکنه ..ما طایفمون اگه بچه دختر باشه این نه ماه دل درد داریم..خودمم همینطورم

2706