2733
2734
عنوان

عفونت

1402 بازدید | 10 پست

من عفونت قارچی(رحم) دارم و احساس میکنم که بدتر شده و لگن و مثانه  و... رو هم درگیر کرده 

امروز قراره برم دکتر متخصص عفونت 

به نظرتون میتونه کمکم کنه 

یا باز برم پیش متخصص زنان؟

عزیزم هیچ وقت سرکه رو امتحان کردی؟

واسه من خیلی جواب داد

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عفونت داشتم

دکترک گفت اب گرم بریز توی تشت

در حد یه استکان سرکه بریز داخلش

20دقیقه بشین توش

هفته دو هس بار امتحان کن عزیزم

من نعریف سیر هم شنیدم اما راستش از دکترم نپرسیدم

سرکه رو خود دکترم گفت

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2728
عزیزم من چقدر بگم 😂😂چاره کارت لاکتوواژ، برو داروخانه قرص لاکتوواژ و لاکتوفم بخر نجات پیدا میکنی، م ...

ببخشید 

ولی اینا شزاف هستن یا قرص که باید بخورم؟😕😶

لاکتوواژ باید با اپلیکاتور وازینال تزریق کنی کپسول واژینال، لاکتوفم کپسول خوراکیه دوتاش یه کار انجام میده، با هم استفاده کنی فوق العاده سریع خوب میشه، اگه با تزریق مشکل داری فقط خوراکی استفاده کن. 

2738
لاکتوواژ باید با اپلیکاتور وازینال تزریق کنی کپسول واژینال، لاکتوفم کپسول خوراکیه دوتاش یه کار انجام ...

فقط برای عفونت های قارچیه؟ 

چرا عفونت آدمو ول نمیکنه آخه! منم دقیقا میخوام خودمو بکشم!

فقط برای عفونت های قارچیه؟  چرا عفونت آدمو ول نمیکنه آخه! منم دقیقا میخوام خودمو بکشم!

عزیزم نه برای قارچ و باکتری هر دو عالیه چون محیط واژن رو تنظیم میکنه برای پوست و مو هم عالیه قیمتش هم خیلی خوبه 

فقط برای عفونت های قارچیه؟  چرا عفونت آدمو ول نمیکنه آخه! منم دقیقا میخوام خودمو بکشم!

عزیزم اینو استفاده کن نجات پیدا میکنی،من روز و شب کسی که بهم معرفیش کرد رو دعا میکنم.