2733
2739
عنوان

فكر ميكنيد "بهترين ماشين" چيه؟؟ قيمتش از مهم نيست

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اینجور که شما گفتی قیمت مهم نیست طبیعتا میشه بوگاتی شیرون، عکسشو بزن تو گوگل بیاد میبینی چرا

نه ديگه ميگم ارزشش اندازه خيابوناي تهران باشه نه انگليس و امريكا

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
من اینو خیلی دوس دارم انشااله قسمت بشه بخرمش

عزيزم واقعا به نظرت ميشه صبح به صبح تو ترافيك تهران با اين رفت سر كار ؟؟  

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2740
يكي از انتخابها پژو ٢٠٠٨ هست كه به نظرم تو ايران كه هركي هرجوري ميخواد رانندگي ميكنه خطرناكه اينقدر ...

ما ۲۰۰۸ داریم، نسبت به قیمتش ماشین فوق العاده ایه

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
اینجور که شما گفتی قیمت مهم نیست طبیعتا میشه بوگاتی شیرون، عکسشو بزن تو گوگل بیاد میبینی چرا

احسنت. فکر کنم بوگاتی شیرون الان بهترین ماشین دنیا باشه و حدود دو یا سه میلیون دلار هم قیمت داره که به تومن میشه حدودا سی میلیارد تومان و اگه هزینه گمرک رو هم اضافه کنیم میشه حدودا صد میلیارد تومان. خب اگه قیمت برای ایشون مهم نیست میتونن بوگاتی شیرون رو با قیمت حدودا صد میلیارد تومان در ایران بخرند و استفاده کنند.

2706