2737
2734
عنوان

چه کار کنم؟!

490 بازدید | 50 پست

مامانم اینا چند وقتیه اومدن خونمون.

مامانم و داداشم.

از وقتی همسرم رفته ماموریت.یعنی چهل روز پیش..

شاید مامانم دوبار هم حموم نرفته.داداشمم همینطور.

نمیدونم چطور بهشون بگم که باید برن حمام

خواهشا اون افرادی که میگن مادرته و.. نظر ندن 

چون نظافت یه چیزی فراتر از ایناست و ربطی به رابطه نداره منم نخواستم بی احترامی کنم.

داداشم تو این مدت فقط یه شلوار خونگی تنش بوده اخرش دیروز طاقت نیاوردم و گفتم پاشو شلوارتو بنداز تو لباسشویی و یکی از شورت ورزشیای همسرمو دادم بپوشه.

مسواکم تاالان نزدن یعنی اصلا مسواک نیاوردن.

من رفتم خریدم اما استفاده نمیکنن.

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کپک نزدن؟😐🎈

مگه داریم

مگه میشه

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2731

اصلا دوست ندارم کسی رو تخت منوهمسرم بخوابه. 

داداشم در طول روز که تختو مرتب میکنم همش ولوئه رو تختمون و شبا هم اونجا میخوابه و بدنش خیس عرق میشه 

تاالان چهاربار روتختیو شستم.

بازم بوی عرق یا اب دهن میده

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

خجالت میکشن برن حموم یا دوست ندارن؟ 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2738

نمیدونم چکار کنم..

نمیخوام بی احترامی کنم اما نزدیک مامانم که میشم یه بوی بد حالت بوی پریودی میده

باید خجالت بزاری کنار بگی هوا گرمه لطفا دوش بگیرید هم خنک میشید هم تمیز...

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

نه بچها تعارف نمیکنن.تو خونه خودشونم حموم نمیرن زیاد. 

اصلا دوست ندارم کسی رو تخت منوهمسرم بخوابه.  داداشم در طول روز که تختو مرتب میکنم همش ولوئه رو ...

وای😟😟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
باید خجالت بزاری کنار بگی هوا گرمه لطفا دوش بگیرید هم خنک میشید هم تمیز...

دیروز مامانم گفت انگاری گر گرفتم گفتم برو یه دوش اب خنک بگیر شاداب میشی.

گفت حوصله ندارم.

شبش گفت شاااید فردا رفتم حموم.

من با خنده گفتم شاید؟ 😁😀

گفت اره.الانم نرفته

2706