2737
2734

من ده روزه کورتاژ کردم اولش مثل اول پریودی خونابه زیاد بعدش کمترو کمتر تاده روز طول کشید الان پاک شدم انگار دهانه رحم یا شایدم واژن تیر میکشه طبیعیه؟

تا چندروز بعد کورتاژ میشه نزدیکی کرد؟

تا چندوقت بعد میشه اقدام کرد

من بتام بعد یک هفته ۹۸۰خوبه؟

ممنونم که وقت میزارین جوابمو میدین

خداجووووونم بخاطر انچه دادي و هرانچه ندادي شكر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه کورتاژ ساده داشتم که بعدش خونریزی بند نیومد و بعد سه هفته دکتر تشخیص مول ناقص داد خلاصه یبار دیگه کورتاژ شدم برا مول ناقص که سه اسفند کورتاژ شدم دوازده سیزده فروردین بتا تقریبا صفر شده بود ببین بمن گفتن تا یسال باردار نباید بشی که البته من آبان ماه بعدش ناخواسته باردار شدم و خداروشکر دخترمم سالمه و الان سه سالشه

2738
جدی اخه تا ۴هغته باید از بدم گفت احتمالا پایین بیاد

بله باید پیگیری کنید و دوباره آزمایش بتا بدید اگ باقی مونده جفت نباشه سطح بتا میاد پایین اگر ن کورتاژ درست انجام نشده باشه همچنان سطح بتا بالا میمونه

من بعد كورتاژ خونريزي نداشتم شايد در حد لكه بيني خيلييييي خفيف بود 

درد و تير كشيدن واژن زياد داشتم البته يه پوليپ دهانه رحم هم داشتم همزمان برداشتم 

احساس سوزش تو دهانه رحم داشتم 

چهل روز بعد پريود شدم 

فكر كنم بعد از پريوديم رابطه داشتم 

كه دكترم گفت لازم نبود اينهمه طولاني صبر كني 

در صورتي كه پرستار به من گفت تا يه ماه نزديكي نداشته باش  

بنظرم واسه نزديكي صبر كن هرموقع درد و سوزش نداشتي و ترشحاتت به حالت عادي برگشت و حسش رو داشتي 

چون ميگن احتمال عفونت هم زياده 

در كل زود ميگذره نگران نباش  

واسه من مولار نبوداااا

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …

آره واژن منم وقتی زیاد جنب و جوش داشتم تیر می کشید ولی الان که چند ماه می گذره نه ، سه ماه بعدش میتونی اقدام به بارداری کنی ، اما حسابی به خودت برس و ورزش کن .البته  واسه من مولار نبود من کورتاژ به خاطر اینکه قلب جنینم وایستاده بود شدم

بعد تشخیص مول هر هفته آز میدادم تا یماه که حتما تو این یماه باید روند نزولی داشته باشه بتا بعد یماه تا شش ماه هر دوهفته یا هر ماه دقیق یادم نیس آز میدادم که اونم باید صفر باشه یا خیلی خیلی پایین یعنی از ازمایشی که اومده رو صفر دیگه نباید بره بالا این روند تا یسال باید ادامه داشته باشه بعد اون مجاز به بارداری هستید ولی گفتم که‌من آبان ماهش ناخواسته باردار شدم

من یه کورتاژ ساده داشتم که بعدش خونریزی بند نیومد و بعد سه هفته دکتر تشخیص مول ناقص داد خلاصه یبار د ...

وچقد خوب خداروشکر که بچه دارشدین خداحفظش کنه عزیزم

خداجووووونم بخاطر انچه دادي و هرانچه ندادي شكر
آره واژن منم وقتی زیاد جنب و جوش داشتم تیر می کشید ولی الان که چند ماه می گذره نه ، سه ماه بعدش میتو ...

عزیزم ایشون بارداری‌مولار داشتن نه کورتاژ ساده بعد بارداری مولار سه ماه بعد نمیشه باردار شد خطرداره

2706