2737
2739
عنوان

لطفا هر کی زایمان کرده بیاد کمک

245 بازدید | 28 پست

سلام مامانا.من میخوام یه کاری بکنم گفتم نظرتون رو بپرسم. من الان ۴۱ هفتم و میخوام برم پیش دکترم.میخوام برم ان اس تی بدون اینکه چیزی بخورم ولی بگم خوردم تا ببرن سزارینم کنن.یه چیز شورم بخورم که فشارم نیوفته که بفهمن چیزی نخوردم.اونوقت حرکتای بچه کم میشه میبرنم برا سز. یعنی اینکار کار بدیه؟بچم اذیت میشه؟

عزیزم ازوقت زایمانتم گذشته 

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ب نظرم نکن این کارو 

بذار هرچی ب صلاحته همون بشه 😚

من همش از اول بارداریم اینو میگفتم اخرم سز شدم حتما این ب صلاحم بوده

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2731

از وقت زایمانت گذشته احتمالا اخر سز بشی ولی اگر الان کار احمقانه ای بکنی ممکته بچت را کامل از دست بدی 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

منم همچین کلکی زدم😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738

ربطی نداره ضربان قلبش و گوش میدن بچه روزای آخر حرکتش کم میشه چون جاش تنگه.۴۱ هفته ای پس چرا زایمانت نمیکنن خیلی خطر ناکه برو حتما پیگیر باش من خودم ۳۹ هفته رفتم زایمان کردم البته الکی دروغ گفتم بهم امپول فشار زدن برا سزارین فک نکنم جواب بده وگرنه بهت میگفتم 

اخه واقعا حرکتاشم کم شده و این دکتره اصن گوشش بدهکار نیست

من انقدرفتم اومدم پاهام ورم کرد رفتم الکی گفتم افزایش وزن ناگهانی دارم.ترازوی دکترباترازوی بیمارستان دو کیلواختلاف داشت  دکترخودم وزنم کرد دید آره وزنم رفته بالا.بعدنامه زایمان طبیعی داد بردم بیمارستان.اونجا دیگه وزنم نکردن که لو برم.بعد پاهامو اندازه زدن دیدن ورم داره.گفتن تاری دید سرگیجه داری؟گفتم کمی.گفتن حرکات جنین چی؟گفتم کم شده.نگهم داشتن ان اس تی وصل کردن دستگاه خراب بود درست وحسابی ضبط نمیکرد.معاینم کردن گفتن میتونی زایمان طبیعی کنی.برو بستری شو.رفتم بستری شدم ولی هرچی آمپول زدن رحمم بازنشد.۱۲ ساعت بستری بودم ۱۶ بار معاینم کردن😣😣😣.یک بارش هم که دوز آمپولو بردن بالا هردومون داشتیم ازدست میرفتیم.یهو احساس گیجی کردم دکترهاریختن سرم بهم اکسیژن و مانیتور وصل کردن به شکمم هم یه ان اس تی دیگه هم وصل کردن شد دوتا.ضربان قلب بچم اومده بود رو ۷۰😨😨بعد ۱۲ ساعت گفتن بازنمیشه پاشو بریم عمل.آخرش سزارین شدم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706