2737
2739

میخواستم بدونم کسی از شماها از موسسه اموزش کنکور حرف آخر اطلاعاتی داره؟کسی هست که از دی وی دی های اموزشیشون خریداری کرده باشه؟رضایت داشتید؟

ممنون میشم کمک کنید

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین سوالو دارم  یه اشنایی داشتیم قبول شد میگفت تنها رمز موفقیتم همین سی دی ها بوده 🤔

چقدر جالب اگه واقعا مفید بوده باشن که عالیه

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
2728
ببین عزیزم همه ی سی دی ها هم خوب نیست قطعا تو رو جلو میندازه ولی نه اینکه بشینی کلا برای تمام درسا ...

درسته عزیزم ولی گاهی خیلی مفید واقع میشه وقتایی که به هردلیلی امکان کلاس رفتن وجود نداشته باشه

2740
یه خانمی آدرس تل. گرام به من داد همه فیلمای آموزشی موسسه های مختلف توش هست. توشه زود ذخیره کن میخام ...

متاسفانه پاک شده نشد ذخیره کنم