2733
2734
عنوان

نه به وابستگی به خانواده!

120 بازدید | 18 پست

سلام.من امسال کنکور دادم و منتطر نتایجم..خودم دوست دارم اگه دانشگاه تهران قبول شم برم تهران و خوابگاهی شم

راستش من یکم زیادی به خونوادم وابستم...و خب حیلی تو اجتماع نبودم

میدونم زندگی خوابگاهی حیلی حیلی سخت خواهد بود،اما حس میکنم این وابسته بودنه هم کارو خراب میکنه

نمیدونم،حس میکنم اگه برم خوابگاه و یکم بیشتر تو اجتماع برم،شاید یه شخصیت بهتری پیدا کنم،

خوابگاع های تهران ججورین؟

اگه کسی خوابگاه دانشگاه تهران بوده یا هست ممنون میشم کمکم کنین

راستی من از حشرات به خصوص سوسک خییبلی میترسم

ولی خب از خیلی از کسایی که تو خوابگاه های دانشکاه تهرانن پرسیدم و گفتن سوسکو اینا نداره

یعنی مثه بعضی جاها نیست که کلا پره سوسکه

ولی خب بازم ترسم هست...چون از بچگی داشتم و از ترس بیشتره حتی!

ممنوت میشم نظراتتونو بگین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

نظر من اینه ک هنوز نتایج نیومده انقد جلو جلو ب این فکرا نباش.اینجوری اگه خدایی نکرده تهران قبول نشدی خیلی میخکره تو ذوقت

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
نظر من اینه ک هنوز نتایج نیومده انقد جلو جلو ب این فکرا نباش.اینجوری اگه خدایی نکرده تهران قبول نشدی ...

نه مشکلی ندارم

اگه قبول نشم هم بازم مشکلی نیست

خوشم میاد قشنگ همه چیزو سنجیدی و تو رویاهات دنبال سوسک میگردی😁 انشالله که قبولی

هر کاری اولش سخته به مرور عادت میکنی بری وارد اجتماع بشی وابستگیتم کمتر میشه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
حالا بذار قبول شي بعد بيا كاسه ي چه كنم كنم دستت بگير مگه ريختن برات كه تهران قبول شي كه طاقچه بالا ...

وا مگه من چی گفتم!

چه طاقچه بالایی!!

خب اگه دوست ندارین نظر بدین نظر ندین دوستان....اجباری وجود نداره

من خوابگاه خوارزمی تهدون بودم برا ارشد . زندگی خوابگاهی خیلی سخته مخصوص با وابستگی ولی یه خوبیم داره که قشنگ مرد بار میای برا خودت و دیگه از خیلی چیزا و کارا نمیترسی . ففط باید هوای خودت اونجا بین ادماش حسابی داشته باشی تاثیر نذارن روت

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
حالا بذار قبول شي بعد بيا كاسه ي چه كنم كنم دستت بگير مگه ريختن برات كه تهران قبول شي كه طاقچه بالا ...

من ساله پیش فکر شم نمیکردم دانشگاه تهران قبول شم شدم ولی ایشالله اینم میشه

2706