2733
2739
عنوان

فوق تخصص آنکولوژی زنان میشناسید؟

57447 بازدید | 114 پست

سلام دوستان من خیلی سریع باید یه پزشک ماهر آنکولوژی زنان برم بهم تشخیص cin3 دادن و ظاهرا باید جراحی بشم آزمایشم و مجدد به یه پاتوبیولوژی دیگه دادم که مطمئن شم از جواب آزمایش اولم دکتر خیلی برام مهمه هم تشخیصش بالا باشه و هم برای بیمارش ارزش قائل بشه و وقت بدتره و خوش اخلاق باشه من رفتم پیش دکتر سهیلا امینی مقدم که چقدررررم از تشخیصش و تبهرش تعریف کرده بودن ولی انقددددر بد اخلاق و بی توجه بود به مریض که حالم گرفته شد اصلا ازش انرژی نگرفتم بیشتر حالم و بد کرد واسه همین این تاپیک و زدم تا اگه کسی دکتر خوب میشناسه و پیشش رفته بهم معرفی کنین خودم چندتا تو اینترنت پیدا کردم اما نمیتونم اطمینان کنم میخوام اگه میشناسید تاییدشون کنین

دکتر میترا مدرس گیلانی

دکتر لیلا پیرزاد

دکتر فاطمه چراغی

دکتر فرح فرزانه 

دکتر فاطمه چراغی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انکولوژی همون سرطان هست؟ 

اگر بلی 

خانم دکتر حق شناس رو میشناسم که سرطان تخمدان عروسمون رو بموقع تشخیص و درمان کرد

بهار که بیاد تو هم با اولین شکوفه های بهاری میای🤰

نمیشناسم.ولی مادرشوهرم توده بدخیم داشت سنش هم بالاست ریسک عملش بالا بود.رفت بیمارستان امام خمینی میش دکتر لیلا شیخ حسنی.الان ۴ ساله که حالش خوبه😊عمل کردن و بعدش شیمی درمانی شد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738
انکولوژی همون سرطان هست؟  اگر بلی  خانم دکتر حق شناس رو میشناسم که سرطان تخمدان عروسمون ...

بله تخصص سرطان زنان هستش اسم کوچیکشون و میشه بفرمایید؟و اینکه کدوم بیمارستان عمل کردن؟!

نمیشناسم.ولی مادرشوهرم توده بدخیم داشت سنش هم بالاست ریسک عملش بالا بود.رفت بیمارستان امام خمینی میش ...

خیلی ممنون عزیزم حتما الان میزنم تو نت اطلاعات دکتر و پیدا میکنم مرسی از راهنماییتون

خیلی ممنون عزیزم حتما الان میزنم تو نت اطلاعات دکتر و پیدا میکنم مرسی از راهنماییتون

خواهش میکنم.😊آرزوی سلامتی دارم واستون❤

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

دوست عزیز میشه درخواست دوستیمو بپذیرید؟

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک؟!! من به این چاره بیچاره دچارم هرشب!
یعنی چی ؟؟ تشخیص چی  علائم چی بود  چند سالته. ؟

عزیزم ۵ ساله که ویروس hpv دارم مدام هم تحت نظر بودم تا اینکه تو آخرین تست پاپ اسمیرم ماه گذشته یه ضایعه گزارش شد بعدش کولپوسکوپی و بایوپسی کردم الان سه روزه متوجه شدم به اصطلاح دکترا cin3 دارم یعنی ضایعات پیش سرطانی که سلولهای با سرعت در حال رشد هستن گفتن باید جراحی رحم بکنم و بخشی از اون ضایعات رو بردارن من ۲۸ سالمه و هنوزم باردار نشدم به همین خاطر خیلی میترسم و میخوام یه دکتر حاذق پرونده پزشکیم و بررسی کنه که بعدا واسه بارداریم مشکل ساز نشه

2706