2752
2734
عنوان

به داد یع عدد تپلووو برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 54 پست
هی حتی خامگیاه خواری هم کردم ولی باز ول کردم خسته شدم از خودم

خب خام گیاه خواری خیلی سخته زود خسته میشی ولی این رژیم کتوژنیک هست خیلی راحت تره همه چیز میخوری غیر کربوهیدرات ماهی و گوشت و پروتئین هم بیشتر میخوری

سعی کن کم کم از غذات کم کنی مثلا روزی ۳ تا قاشق از برنجت کم کن هله هوله و سیرینیو بزار کنار یا اگه هوس داری کم بخور منم خودم اضافه دارم کالری شماری میکنم پیاده رویم خوبه داشته باشی از روزی نیم ساعت شروع کن بعد بیشترش کن اگه یه روز بیشتر خوردی ناامید نشو دوباره ادامه بده

این نیز بگذرد...                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب خام گیاه خواری خیلی سخته زود خسته میشی ولی این رژیم کتوژنیک هست خیلی راحت تره همه چیز میخوری غیر ...

والا دیگه بریدم اخه من از بچگی تپلوام هگتا الان که ۲۲سالمه یع عالمه رزیم گرفتم ول کردم خسته شدم دیگه

وای آفرین خوش بحالتون من دیگه خسته شدم از هر چی رژیمو ....

واقعا رژیم سخته قبول دارم ولی می تونی برای خودت انگیزشو بسازی امیدوارم به هدفت برسی

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
واقعا رژیم سخته قبول دارم ولی می تونی برای خودت انگیزشو بسازی امیدوارم به هدفت برسی

میدونی عزیزم بارها لاغر کردم ولی نتونستم ثابت نگه دارم وزنو و دوباره روز از نو دیگه خود خدا باید به دادم برسه

چه جوری؟؟؟؟

برنامه کرفسو نصب کردم قدم ۱۶۱ بود بهمن ماه ۷۵ بودم بهم ۲۰۲۴ کالری داد که روزانه بخورم ۳۰۰ تا صبحونه ۵۰۰ تا شام ۲۰۰ تاهم میان وعده بقیشم ناهار میخوردم حالا هر هفته که نیم کیلو کم میکردم کالری هامم کم میشد از ناهارم کم میکردم الان کالری هام شده ۱۸۳۳ کالری که باید بخورم نمیگم فست و فود و نوشابه و هله و هوله اصلا نمیخورم میخورم ولی خیلی کم خیلی هم راحت کم کردم اصلا به خودتون سخت نگیرید یدفعه همرو حذف کنید راستی شبا برنج نمیخورم شده یه عادت غذایی واسم

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
برنامه کرفسو نصب کردم قدم ۱۶۱ بود بهمن ماه ۷۵ بودم بهم ۲۰۲۴ کالری داد که روزانه بخورم ۳۰۰ تا صبحونه ...

عالی این روش به شرطی که کیفیت فدای کمیت نشه بجای ناهار ۵ تا شیرینی نخورید مثلا

...
2706