2752
2734
عنوان

به داد یع عدد تپلووو برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 54 پست
عالی این روش به شرطی که کیفیت فدای کمیت نشه بجای ناهار ۵ تا شیرینی نخورید مثلا

نه عزیزم هیچوقت این کارو نمیکنم سعی میکنم سالم غذا بخورم ناهارم اکثرا برنجیه شامام نونیه 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
برنامه کرفسو نصب کردم قدم ۱۶۱ بود بهمن ماه ۷۵ بودم بهم ۲۰۲۴ کالری داد که روزانه بخورم ۳۰۰ تا صبحونه ...

خوش به حالت من که خوردن برام خیلی لذت داره نمیتونم ترکش کنم چکار کنم بیست کیلو هم اضافه وزن دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برنامه کرفسو نصب کردم قدم ۱۶۱ بود بهمن ماه ۷۵ بودم بهم ۲۰۲۴ کالری داد که روزانه بخورم ۳۰۰ تا صبحونه ...

مم دارم کرفسوولی سخته واردکردن چیزایی که میخورم هی اینوثبت کن اونوثبت کن ولی یه ماه انجام میدم ببینم چی میشه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
خوش به حالت من که خوردن برام خیلی لذت داره نمیتونم ترکش کنم چکار کنم بیست کیلو هم اضافه وزن دارم

منم چند بار کم کرده بودم حتی قبلا ۲۰ کیلو کم کرده بودم دوباره برگشته بودم عاشق خوردنم هستم ولی خودمو کم کم تغییر دادم الان شدم ۶۰ کیلو معدم کوچیک شده به خودم میگفتم خوش بحال بقیه کم غذا میخورن من چرا زیاد میخورم تو فکرم غذامو کم تصور میکردم که منم با غذای کم سیر میشم کمکم شدم همون که با غذای کم سیر میشم 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
مم دارم کرفسوولی سخته واردکردن چیزایی که میخورم هی اینوثبت کن اونوثبت کن ولی یه ماه انجام میدم ببینم ...

عادت میکنی 

این کالری که شما میگید برا هفته ای نیم کیلو هست یعنی من ۸۰ کیلوام باید چند کالری بخورم که هفته ای نیم کیلو کم شه

این نیز بگذرد...                                   
این کالری که شما میگید برا هفته ای نیم کیلو هست یعنی من ۸۰ کیلوام باید چند کالری بخورم که هفته ای نی ...

برنامه کرفسو از بازار دانلود کن بهت میگه