2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقدر طول میکشه؟

ارجاع تون میدن مشاور که سازش کنید .فردا زنگ بزن ۱۴۸۰ رایگانه .مشاوره حقوقی سوالاتو بمرس

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
اون پیشنهاد داده.باید بریم کجا چ مراحلی باید طی بشه؟

برین دادگاه خانواده یکسری فرم و..باید پر کنید و فکر کنم بعد شورای حل اختلاف تشکیل میشه و میفرستنتون مشاوره بشین...نهایت تلاششونو میکنن ک از هم جدا نشید ولی اگه مشاوره هم فایده نداشت در نهایت جدا میشین

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
ارجاع تون میدن مشاور که سازش کنید .فردا زنگ بزن ۱۴۸۰ رایگانه .مشاوره حقوقی سوالاتو بمرس

مرسی عزیزم❤

پراز اشکم ولی می خندم، به قول فروغ:"شهامت میخواهد سرد باشی وگرم بخندی".
2740
برین دادگاه خانواده یکسری فرم و..باید پر کنید و فکر کنم بعد شورای حل اختلاف تشکیل میشه و میفرستنتون ...

من اگه برم مشاوره ممکنه بخاطر دخترم نظرم عوض بشه .نمیشه مشاوره نریم؟

عزیزم چطور توافق کردین؟ دخترت با کی میمونه

دیگه از همه چی بریدم.دخترم با اینکه جونم بجونش بسته اس توافق کردیم پیش اون باشه😢

دعا کنید بلایی سرخودم نیارم چون داغونم.هیچوقت شوهرمو دوستنداشتم 15سالگی باجبار ازدواج کردم الان دارم میفهمم زندگی یعنی چی .

شوهرم هیچوقت درکم نکرد همیشه طلبکاره جرات ندارم بهش بگم تو میزنه تو سرم که خفه شو😭ااااااای خداااااا خودت راحتم کن از دستش خدایا کاری کن دخترمو بهم بده خدایا خواهش میکنم 😭😭😭😭

2706