2752
2734
عنوان

کسی در مورد چله افتادن و چله بری اطلاعی داره ؟؟؟؟؟ ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 170103 بازدید | 113 پست
واقعا کارش درسته ؟!! چقدر هزینه بردش

گلم هزینه نگفت من ۲۰دادم. حرف از هزینه نمیزنه. یکی هس اصفهانیه تلفنشو دارم اما بهش اعتقادی ندارم از پشت تلفن برات نگاه میکنه. ب من گفت چله داری بعد پشت تلفن مثلا برید اما میگن چله روز چهارشنبه میبرن با هفت تا نخ ابریشم. ک این سید اینجوری کرد

۲۵سالمه. موعدم ۳اسفند تا ۵ اسفند. ۶ماه اقدامم پبش ب سوی اقدام ۷. پروردگارم امیدم به تویه میدونم بنده هاتو نا امید نمیکنی همه منتظرا رو نی نی دار کن واقعا سخته 
گلم هزینه نگفت من ۲۰دادم. حرف از هزینه نمیزنه. یکی هس اصفهانیه تلفنشو دارم اما بهش اعتقادی ندارم از ...

الهی که زود حاجت روا بشی 

میشه به منم ادرسشو بدی همین آقای سید رو

دعا کنین منم به زودی مامان بشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانومی الان حامله شدی

سلام فعلا ک نه عزیزم تازه چله ام تمام شده

۲۵سالمه. موعدم ۳اسفند تا ۵ اسفند. ۶ماه اقدامم پبش ب سوی اقدام ۷. پروردگارم امیدم به تویه میدونم بنده هاتو نا امید نمیکنی همه منتظرا رو نی نی دار کن واقعا سخته 
میشه شماره را به من بدین اونکه گفتین میشناسین

شماره نداره

خانواده منم اعتقاد دارن 

من وقتی پدر بزرگم فوت کرد تو خونه بود تا دکتر بیاد مامانم خیلی حالش بد بود جعبه دستمال کاغذی اون طرف بود نمیدونم چی شد من بدون هیچ ترسی ناخوداگاه از روی پدر بزرگم رد شدم و رفتم اون جعبه رو آوردم دقیقا چند دقه بعد خون ریزی من شروع شد 

وقتی به مامانم گفتم گفت واسه عروسیت خالت زایمان کرده بوده و چله اون به تو افتاده و الان تو چله ات بریده شد 😐این چیزی هست که خودم تجربه کردم .

عشق یعنی همه بفهمن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه

سلام توروخدا اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه.من چن ماهه عروسی کردیم ولی هنوز پرده بکارتم ازبین نرفته...وقتی میخواییم انجام بدیم.خودبه خودیه کاری پیش میادوفراموش میشه ..میگن یاجادوت کردن یا توچله افتادی.الان باکره هستم ...شوهرمم هیچ مشکلی نداریم که بگم ازاونه یامن...ولی چن ماهه اصلا کارمون جوردرنمیاد...ترس تمام وجودمو فراگرفته

گلم هزینه نگفت من ۲۰دادم. حرف از هزینه نمیزنه. یکی هس اصفهانیه تلفنشو دارم اما بهش اعتقادی ندارم از ...

سلام خانمی.انجام دادین اینکارو؟نتیجه گرفتین؟

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
سلام توروخدا اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه.من چن ماهه عروسی کردیم ولی هنوز پرده بکارتم ازبین نرفته... ...

روش نزدیکیتو تغییر بده.خودت انجام بده.متوجه میشی چی میگم!

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
2706