2733
2734

دیگه نمیخوام ببینمشون آنقدر که ازشون بدم اومده با اینکه شهر غریبم و باردار حاضرم این دوران حتی دوران زایمان و تنهایی بگزرونم ولی دیگه نبینمشون.مادرش یه حرفایی زد به من و پسرش که همسرم میگفت این چرا اینجوری میکنه چرا این حرفارو میزنه تو این چهارسال اصلا اینطوری حرف نزده بود مادر شوهرم.اصلا انگار جن زده شده بود.وای هرکی من و مادر شوهرم و میدید میگفت شبیه مادر دخترن تا عروس مادرشوهر این حرفارو که زد فقط شکه بودم خداروشکر من مث خودش بی احترامی نکردم.شوهرم میگفت اگه تو چیزی بهش گفته بودی و اینجوری حرف میزد من آنقدر ناراحت نمیشدم که بی دلیل چنین دعوایی راه انداخت.فقط حرفایی که زد رو یجا نوشتم که یادم نره. چون من زود فراموش میکنم و میبخشم ولی سر این حرفاشون نمیبخشمشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

این تاپیک زدم که نظر بگیرم .حتی نمیخوام بچمو ببینن دیشب آخرای شب زنگ زدم به همسرم میگه  تو بی غیرتی من دختر شوهر دادم نه پسر .اونم بهش گفت آنقدر نفهمی که نمیفهمی زن من نباید حرص بخوره چرا تمومش نمیکنی

سلام عزیزم...    خیلی خوبه نوشتی الان فقط به خودتو نی نی توراهیتو و همسرت فکرکن به ارامش زندگیت ... خدا جای حق نشسته گلم   بنظرم کم میشه رابطه مادرشوهر عروس واقعا خوب باشه   متاسفانه   ما به مادرشوهر میگیم خارسو   واقعا حق بعضیاشون.... میتونی حرفایی که دوست داشتی تواون لحظه بهش یگیرو بنویسی و بعد پارش کنی حس بهتری داره  

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

عزیزم به هیچ وجه باهاشون قطع رابطه نکن اگه همسرت هم باهاشون قطع رابطه کنه مطمئن باش یروزی باهاشون اشتی میکنهه و تو خیلی ادم بدییی میشی این وسط چون پدرومادرشن مگه تو میتونی پدر مادرتو تحت هر شرایطی ترک کنی  که اون کنار بذاره فقط اگه فک میکنی رابطتون داره کم کم بی ارزش میشه در کمال احترام ازشون دوری کن  تورو خدا این حرف منو جدی بگیر

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒