2737
2734
عنوان

تکونهای جنین

130 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

همتون بیاین بگین چند هفته بودین ک نی نیتون تکون خورد؟

اخه من ۲۰هفته و س روزمه ولی هنوز حس نکردم،البته بعضی وقتا زیر نافم انگار ی چیزی تکون میخوره مثل حبابه ولی بازم شک دارم ک نی نیم باشه😅

جفتم قدامیه و میدونم دیرتر حس میشه ولی بازم استرس دارم،هرچی میدونید بگین لطفا😘😘😘

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم قدامیه داخل ۲۲ هفته هستم تازه دارم یکم حس میکنم از دیروز تا حالا اونم شاید در حد توهم باشه😕

اخه ادم گیج میشه،نمیدونه واقعا نینیه یا ن

استرس هم گرفتم انقدر ک همه گفتن شونزده هفته و سیزده هفته و... تکون خورد

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2728

من هفته 23هستم دکتر پرسید حرکتش چطورهچطوره. گفتم اصلا تا حالا حس نکردم. وقتی میخواست ضربان قلب و بشنوه دو بار زیر دستش حرکت کرد. دکتر به من گفت من حرکتشو دارم میبینم اما من اصلا حس نمیکنم 

از 19هفته و یه روز مثل نبض حس کردم. با جفت قدامی...ولی دوستم چربی شکمش زیاد بود، خیلی کم متوجه تکونای بچش میشد

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
جنین پسر خیلی دیر حرکت میکنه من خودم اواخر۵ تکوناشو حس کردم

اخه منم ی هفته دارم تا پنجو تموم کنم،پس بنظر شما دیر حس میشه و طبیعیه؟

2740
اخه ادم گیج میشه،نمیدونه واقعا نینیه یا ن استرس هم گرفتم انقدر ک همه گفتن شونزده هفته و سیزده هفته ...

اونا توهم میزنن

دکتر من میگه زیر ۲۰ هفته امکان نداره حرکت حس بشه

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
من هفته 23هستم دکتر پرسید حرکتش چطورهچطوره. گفتم اصلا تا حالا حس نکردم. وقتی میخواست ضربان قلب و بشن ...

عاخخخخی عزیززززم

پس احتمالا چون ما بچه اوله تجربه نمیکنیم

من اونموقع ک هجده هفته بودم پرسیدم از دکتر،گفت شما بارداری اولته،ممکنه متوجه نشی

از 19هفته و یه روز مثل نبض حس کردم. با جفت قدامی...ولی دوستم چربی شکمش زیاد بود، خیلی کم متوجه تکونا ...

اخه منم اصلا شکم ندارم

ی چیزایی مث حباب حس میکنم،ک تا دست میزارم روی شکمم، میره ی سمت دیگ و مث حبابه ک میترکه

اونا توهم میزنن دکتر من میگه زیر ۲۰ هفته امکان نداره حرکت حس بشه

اره بخدا 

میان میگن‌،استرس میدن

اخه یازده هفته و سیزده هفته خیلللی زوده