2733
2734

ینی شده خیلی از اوقات با دوستم دو نفری میریم بیرون فقط من رو مورد هدف تیکه قرار میدن 😐 چرا اینقد خار دارم ؟ بعضی اوقات اونقد اعصابمو بهم میریزن ک خودم مجبور میشم جواب بدم و متاسفانه خیلیم بدتر از اون فرد برخورد میکنم و..... 

بنظرتون چیکار کنیم؟ اگه کسی خاطره ای چیزی داره بگه 

محل نده رد شو انگار ادم ندیدی

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اینطوری🤜🤛👊

یه مواشی گری میزنی تو کلشون حاشون ما میاد

جدااز شوخی اونا بیمار هایی بیش نیستن فک نکنم با مقابله عقلشون بیاد سرجاش

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

واقعا ی آدم بسیار بسیار بسیار بسیار بی شخصیت باید باشه ک ب کسی تیکه بندازه 

حتی تو دوستامم ک اندازه موهای سرشون دوست دختر داشتن ندیدم از اینکارا کنن

در قحطی نیشابور ،چهل شبانه روز در شهر گشتم،نه در هیچ مکانی صدای اذانی بود،نه درِ هیچ مسجدی گشاده...آنجا دانستم که نام اعظم خداوند "نان" است.     مصیبت نامه عطار نیشابوری
2706