2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن بچه

112 بازدید | 14 پست

خانومااا 

بچتونو از چند سالگی گرفتین 

چجوری گرفتین 

بنظرتون من دخترم یسالو نیمشه از جیش بگیرم 

ماشااالله خییلی باهوشه فوری یه چیزی یاد میگیره 

من یک سال و هشت ماهگی جفت بچه هامو از پوشک گرفتم

اصلا اذیت نکردن

فقط چند روز اول تند تند میبردم  دستشویی و بهشون تقریبا کمتر از روزای قبل نوشیدنی میدادم

✔️زندگی پر از انتخاب است و من شادی را انتخاب کردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرم یواش یواش شرو کن..شرت آموزشی بگیر تا یه جیش رو نگه میداره...روزی چند ساعت بدون پوشک بزارش هر و ...

با هود دسشویی شرو کنم یا این قصریا بدرد بخوره

مثلا بهش یلد بدم اونجا جیش کنه بزارم تو حموم 

الان خودش هر وق جیش داشته باشه میره زیر پوشمیو دستمال نرطوبو پوشکشو میاره پهن میکنه دراز میکشه روش صدام میکنه  

با هود دسشویی شرو کنم یا این قصریا بدرد بخوره مثلا بهش یلد بدم اونجا جیش کنه بزارم تو حموم  ا ...

به دخترت حسودیم شد خدا حفظش کنه بچه من دو سال سه ماهشه بیچارم کرده نمیره دسشویی ... 

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
2738
با هود دسشویی شرو کنم یا این قصریا بدرد بخوره مثلا بهش یلد بدم اونجا جیش کنه بزارم تو حموم  ا ...

ای جاانم..برای بچه ی اولم با قصری شرو کردم..خیلی همکاری میکردخیلی زود شرو کردم یاد دادنش ۱۸ماهگیم دیگه پوشکشم نکردم..فقط من خسته شدم😥

دومی اصلا رو قصری نمیشینه...میبرمش تو توالت بعد از اینکه کارشو میکنه اعلام میکنه...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
به دخترت حسودیم شد خدا حفظش کنه بچه من دو سال سه ماهشه بیچارم کرده نمیره دسشویی ... 

بعضی بچه ها کلا دیر راه میفتن دیر دندون درمیارن دیر بحرف میان طبیعیه 

ولی یهو این کارارو انجام میدن نگران نباش عزیزم

من دخترم کلا همه این چیزاش زودتر از موعدش انجام داد 

زودم بخرف اومد الان قشنگ جمله میگه 

برای همین میگم حیفه بگیرمش

ای جاانم..برای بچه ی اولم با قصری شرو کردم..خیلی همکاری میکردخیلی زود شرو کردم یاد دادنش ۱۸ماهگیم دی ...

عزیییزم 

خدا حفظشون کنههه

افرین 

بچه اول توقع ادمو میبره بالا 

اونم ان شاالله درس میشه 

من بچه خواعرشوهرم نزدیک سه سالشه

تازه از شیر و جیش گرفتش 

تازه چنتا کلمه هم یاد گرفته 

بعضی بچه ها کلا دیر راه میفتن دیر دندون درمیارن دیر بحرف میان طبیعیه  ولی یهو این کارارو انجام ...

اره بخدا بگیرش از پوشک .... بچم زود راه افتاد ده ماهگی و یسال یه ماهش بود دندون در اورده ولی الان لج میکنه واقعا حریفش نمیشم هر روز از سردرد چندتا قرص میخورم

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
اره بخدا بگیرش از پوشک .... بچم زود راه افتاد ده ماهگی و یسال یه ماهش بود دندون در اورده ولی الان لج ...

البته لجبازبه بچه ها کاملا طبیعیه 

دقیقا وارد یسالگی میشن 

رفتاراشون کلا عوض میشه اخلاقای جدیدی پیدا میکنن فک میکنن خیلی بزرگ شدن  

نگران نباش ان شاالله به وقتش

دیگه صبرو تحمل میخواد که متاسفانه ما مادرای جدید خارج از حوصلمونه   

عزیییزم  خدا حفظشون کنههه افرین  بچه اول توقع ادمو میبره بالا  اونم ان شاالله درس ...

سلامت باشید..خدا دختر گلتون رو حفظ کنه😍

فقط با تمرین و مداومت...مثلا صبح ببری توالت بزاری جیش کنه بعد هر ۱۵مین بعد هر نیم ساعت 

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706