2733
2739
عنوان

به نظرتون گناهه؟

1232 بازدید | 39 پست

سلام. خوبین؟

من دچار یه معضل بزرگی شدم. هنوزم به جواب نرسیدم و تو دوراهیم. میخوام بدونم دیدن فیلم و گوش دادن به موسیقی واقعا گناهه و مانع استجابت دعا میشه؟

منظورم از فیلم دیدن سریال کره ای و ترکی و ایناس. 

موسیقی هم  منظورم هم داخلیه هم خارجی. 

این افکار مثل خوره شده واسم. البته از دو سال پیش که یکی از اعضای خانواده مون مریض شده. همه اش حس میکنم تقصیر منه و الانم اگه فیلم ببینم یا سریال نگاه کنم خدا دعاهامو قبول نمیکنه. و اوضاع بدتر میشه

لطفا اگه اطلاعات درستی دارین کمک کنین بهم. 

تموم شد... دنیای من رفت.... حالم خیلی بده.

هرکدوم بسته به شرایط خاص میتونه گناه باشه

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

چ ربطی ب گناه داره

انگار واس ما ایرانیای بدبخت کم کم دسشویی رفتنم گناه میشه😒

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هرکدوم بسته به شرایط خاص میتونه گناه باشه

مثلا آهنگی حرامه ک اگر شادی غمگین و اگر غمگینی شادت کنه،،،، یا برای فیلم اگه پوشش نامناسب باشه بله گناهه در صورتی ک بترسی به گناه بیفتی ولی در کل بهتره ک احتیاط کنی

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

عزیزم من خودم مذهبیم و همیشه هم آهنگ شاد و خارجی گوش میدم

خدا خیلی خیلی مهربون تر و بزرگتر از اونه که بخواد با موسیقی گوش دادن و این چیزا کل یه طایفه رو مجازات کنه.

خدا اون خدای خشن و سنگدلی نیست که بعضیا میگن.

ولی خودت اگه فکر میکنی مثلا فیلم هایی که نگاه میکنی تاثیرات بدی ممکنه روت بذاره بخاطر خودت نگاه نکن.

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2740
مثلا آهنگی حرامه ک اگر شادی غمگین و اگر غمگینی شادت کنه،،،، یا برای فیلم اگه پوشش نامناسب باشه بله گ ...

جدا اگه غمگین باشی و با آهنگ شاد شی ایراد داره؟ 🤤خب آدم بالاخره باید یه طوری از اون غم بیرون بیاد دیگه!

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

نه یکبارهمین حس راداشتم که یک مطلب خوندم که شیطان میخادشمارراازرحمت خداناامیدکنه

خدابابندهاش مشکل نداره

فیلم های کره یی عاشقانه رامیگن زیادنگاه نکنیدچون توروابط خودت وشوهرت مشکل پیش میادهمش میگی چرا مااینطورنیستیم

من خودم اهنگ شادگوش میکنم ودلم میخادهمیشه شادباشم 

من همه رو نگاه میکنم..اصلا تلوزیون ایران نداریم... همه دعاهام خداروشکر قبول میشه..کلا میونم با خدا خیلی خوبه....!! ترکا که خودشون مسلمانن..مگه چی داره فیلمش!! خود ترکا که از ما متعصب ترن به اسلام دعاهاشون قبول نمیشه؟؟

دوتا خانوم خوشکل هم نبینیم افسرده میشیم...!

خدا مگه نگفته من از پدرو مادر بهتون مهربونترم؟؟؟؟ خدا اینطوری که میگن ظالم نیست..خیلی مهربونه من خودم بارها تجربه کردم نمیزاره بنده اش غصه بخوره فقط باید اعتماد کنی و واقعا از ته دل بهش بسپاری!!

فقط دل مردم رو نشکن و همونطور که 1000بار تو قران اومده مراقب باش ظلم نکنی به کسی..حق کسی رو پایمال نکنی... درمورد بندههای خدا غرض نداشته باشی که خدا همه بنده هاشو دوست داره فقط تو نیستی ازت ناراحت نشه.....

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای