2737
2739
عنوان

بچه ها واقعا مردا از خانومای

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 86 پست
شما با توجه به اسمتون کلا متفاوتین اصن بحثتون جداس 😁

تا حالا کسی اینجوری نگفته بود بهم😂😂😂

ممنون بابت خنده انداختنم😂

پیک موتوری رستوران خدا😕...(پسر_متفاوت قبلی)...سوالی راجب گوشی داشتید در خدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم کسی که بخواد با شما ازدواج کنه دیده شمارو پس همینطوری پسندیده شمارو

واست مهم نباشه نظر دیگران چیه راجبت واسه سلامتی خودت اگر لازم میدونید میتونید کم کنید

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

خو لاغرکن 

چون ادم توی نگاه اول ظاهرِ دختر رو میبینه 

اینو خاستگارم بهم گفت چون اینکه ادم چاق باشه سنمونو بالاتر نشون میده

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740
من الان قدم ۱۸۰ وزنمم ۸۳ ولی اصلا چاق تلقی نمیشم  ترکو اینا هیچی فقط پایین تنم پُره ک همه فام ...

ابدا  اینطوری نیست نامزد من از پای پر متنفره خودمم دوست ندارم مگه در شرایط خاصی که طرف قدبلند باشه یا خیلی خیلی خوش تراش  

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
تا حالا کسی اینجوری نگفته بود بهم😂😂😂 ممنون بابت خنده انداختنم😂

خواهش میکنم  خواهش میکنم😂😂😐

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
جونت سلامت باشه. چاقی و لاغری انقد مهم نیست. مردام مثه خانوما سلیقه‌شون متفاوته. حتما چیزی توت دیدن ...

خب چون مذهبی هستم میان .دیروز یه خواستگار سپاهی داشتم ولی به خاطر چاقیم ردش کردم.ولی به خانواده یه بهونه الکی در اوردم.هدفم ازدواج با سپاهیه ولی ردش کردم😢.خاک بر سرم.

ابدا  اینطوری نیست نامزد من از پای پر متنفره خودمم دوست ندارم مگه در شرایط خاصی که طرف قدبلند ب ...

خب بله بستگی ب اینم داره که پاها کشیده باشه والا پاها کوتاه باشه و پر اصلا قشنگ نیست

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍
من الان قدم ۱۸۰ وزنمم ۸۳ ولی اصلا چاق تلقی نمیشم  ترکو اینا هیچی فقط پایین تنم پُره ک همه فام ...

چون شما چاقی دلیل نمیشه که بگی مردا از چاقا خوششون میاد والا من قدم ۱۶۵ وزنم ۵۰ هیکلم خیلی خوبه دست و پام لاغره ولی خیلی خوش فرم و قشنگه من زنایی که هی توی این سایت چو انداختن که مردا از زنای چاق و توپر خوششون میاد درک نمیکنم اخه کی از ی عالمه دنبه و چربی خوشش میاد من که حالم بهم میخوره 

2706