2410
2553
عنوان

بچه ها واقعا مردا از خانومای

776 بازدید | 86 پست

چاق بدشون میاد؟😢😢😢.من الان 22سالمه و سایز 48..خواستگار زیاد دارم ولی اکثر شون رو رد کردم .راستش میترسم قبولم نکنن.هروقت هم خواستگار میاد استرس میگیرم. دو سه تا رو به اجبار خانواده گفتم بیان ولی از شانس من پسراشون فقط 50کیلو بودن انگار.😯.نمیدونم چیکار کنم.البته اینم هم بگم که سایزم 54بود.26کیلو کم کردم تا الان😐.ولی جدیدا از استرس خیلی میخورم.میخوام از فردا رژیمم رو اساسی شروع کنم..ولی اگه در حین رژیم خواستگار اومد به نظرتون قبول کنم یا نه؟از لحاظ زیبایی هم خوبم .فقط مشکل چاقی دارم.😡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منم متولد۷۶ هستم...

برعکس از دخترای توپرو تپل خیلی خوششون میاد...

منم ۷۵کیلوام..قدم ۱۷۰...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

دختر خاله منم تپل بود اعتماد بنفسی داشت که بیا و ببین

بعد عقدش رفت باشگاه و رژیم گرفت خیلیییییی عالی شد

شکم تخت تخت 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2714

عزیزم 

کسی که میاد خواستگاری یعنی شمارو با این ویژگی‌ها پسندیده 

در کنار رژیمت رو اعتماد به نفست هم کار کن 

خوشبخت بشی😍😍😍

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

من الان قدم ۱۸۰ وزنمم ۸۳ ولی اصلا چاق تلقی نمیشم 

ترکو اینا هیچی فقط پایین تنم پُره

ک همه فامیل خوششون میاد 

به نظرم مرد دوست داره پاهای خانومش خوش تراشو پر باشه تا لاغرو استخونی ک استخوناش بیرون زده باشه

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍
اره حقیقتش من میترسم از خانومای چاق

شما با توجه به اسمتون کلا متفاوتین

اصن بحثتون جداس 😁

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
من الان قدم ۱۸۰ وزنمم ۸۳ ولی اصلا چاق تلقی نمیشم  ترکو اینا هیچی فقط پایین تنم پُره ک همه فام ...

قدتون ۱۸۰؟؟؟؟

ماشاءالله

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706