2737
2734
عنوان

طب سنتی یا اسلامی؟؟

99 بازدید | 10 پست

سلام خوبین؟

کسی اینجا هس که اطلاعاتی داشته باشه راجع به طب سنتی یا طب اسلامی؟

و اینکه میشه بیماری هایی مثل سرطان پیشرفته و ....  با اینجور طبها درمان کرد؟

نیاز فوری به جوابتون دارم.

تموم شد... دنیای من رفت.... حالم خیلی بده.

اسلامی

من کمی اطلاع دارم

بله میشه ولی دوره ی درمانش طولانی و پر زحمته

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله عزیزم طب اسلامی عالیه

یقین داشته باشید دینی که برای روح ما نسخه داره قطعا برای جسم هم نسخه در نظر گرفتن

فقط باید قبل از شروع طب شیمیایی اقدام کنید 

✔️زندگی پر از انتخاب است و من شادی را انتخاب کردم.
2740
بله عزیزم طب اسلامی عالیه یقین داشته باشید دینی که برای روح ما نسخه داره قطعا برای جسم هم نسخه در ن ...

نه خوب درمان شیمیایی شروع شده از قبل

اسلامی  من کمی اطلاع دارم بله میشه ولی دوره ی درمانش طولانی و پر زحمته

میشه توضیح بدین. درباره اینکه چه کسی واقعا مهارت داره که پیشش بریم و اینکه اگه طولانی باشه که به درد اینجور بیماری ها نمیخوره!!

میشه توضیح بدین. درباره اینکه چه کسی واقعا مهارت داره که پیشش بریم و اینکه اگه طولانی باشه که به درد ...

میتونید در قم به استاد اخوان مراجعه  کنید و ازش راهنمایی بخواید

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)