2733
2734
عنوان

نماز برای خرید خانه یا بزرگتر شدن خانه❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 7578 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا شنیدم ۱۲۴هزار صلوات معجزه میکنه وسطش نباید وقفه بیوفته مثلا امروز هزارتا فردا پنج تا اینجوری نب ...

یعنی روزی چندتا بگم ؟

خدا خیرت بده الهی

برای ظهور امام زمان صلوات
2728
یعنی روزی چندتا بگم ؟ خدا خیرت بده الهی

هر چندتا که میتونی بگو فقط هر روز باید بگی تا ۱۲۴هزارتا تکمیل بشه مثلا یه روز میتونی هزارتا بگی ولی یه روز کار داری پنج تا فقط زنجیرش هر روز باید باشه و قطع نشه

@ساحل1378 بیا خانمی بگو من میتونم از امشب بخونم

اخه تازه امشب تاپیکتو دیدم 

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براحل مشکلات زندگیم بخونید شوهرم سرعقل بیاد قبول کنه خونه بخریم هرکسی خوند بگه تا منم براش بخونم
@ساحل1378 بیا خانمی بگو من میتونم از امشب بخونم اخه تازه امشب تاپیکتو دیدم  

سلام عزیزم نوشته از جمعه شب یعنی شبه شنبه یعنی دیشب میتونستی بخونی گلم

انشاالله هفته دیگه

2740
کسی رو دیدی با خوندن این نماز خونه دار بشه ؟

اون کسی که گفت بله دیده بوده حتی شمارشم داد وقتی ما هم حاجت گرفتیم زنگ بزنیم 

حتی یه یکی به نیت بزرگتر شدن خونه خونده بوده و بزرگتر خریده

اون کسی که گفت بله دیده بوده حتی شمارشم داد وقتی ما هم حاجت گرفتیم زنگ بزنیم  حتی یه یکی به نی ...

خب چجوری امکان داره مثلا یکی پول نداره بعد این نماز رو بخونه یهو چجوری ۴۰۰ ۵۰۰ میلیون میتونه بره خونه بخره من بی اعتقاد نیستم ولی درکش برام سخته .خودم الان تو خرید خونه موندم 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2706