2737
2739
عنوان

بهترین دبستان دخترانه را کی می شناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 311054 بازدید | 309 پست

سلام به نظر من مدرسه ايي را انتخاب كنيد كه كادر مدرسه بخصوص مدير از نظر آداب اخلاقي  ورفتاري يك الگو باشه زيرا رعايت اين موارد به ارتباط موثر كمك ميكنه وبچه هامون در آينده تاثير گذار خواهند بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مجموعه پرتوعلوی

با سلام خدمت دوستان گلم

من یک مادر کارمندم و با توجه به شرایط کارم خواستم بهتون مجموعه پرتوعلوی را در شیراز معرفی کنم که از مقطع پیش دبستان تا پیش دانشگاهی داره و یکی از بهترین مدارس هست هم از نظر آموزشی هم از نظر کادر پرسنلی من بچه خودم اونجا درس میخونه و واقعا ازش راضی هستم تازه مدرسه دو زبانه هست و بچه ها خیلی قشنک زبان انگلیسی رو آموزش میبینم و میتونن صحبت کنن.

من که خیلی رضایت دارم و از زحماتشون تشکر میکنم

2738

سلام

قطعا و یقیناً میگم شمیم یاس رو به هیچ عنوان انتخاب نکنی!!! بی حساب و کتاب پول میگیرن و هیچ آموزشی ندارن

!!

من واقعا پشیمون شدم از ثبت نام کردن...امسال میبرم جای دیگه

شده دورتر اما شمیم یاس نباشه!!! بچه ها رو تو کانکس آموزش میدن... نه میلیون هم پول میگیرن

من دخترم رو تو نوآور ثبت نام کردم خیابون شریعتی قلهک به شدت مدرسه عالیه هم فضای خیلی بزرگ و مجهزی داره و هم پرسنل دلسوز و پیگیری داره تازه روش آموزشی شون هم متفاوت از بقیه مدارسه و دخترم خیلی مدرسشو دوست داره

سلام 

بهترین دبستان دخترانه که واقعا موسس خوب و منصف و با اخلاقی داره دبستان غیردولتی و نیمه خصوصی سحاب هست 

(منطقه ۲ تهران _ستارخان)

تعداد بچه ها در هر کلاس نهایتا ۵ نفر هست و شهریه ی ایشون امسال ۹ تومن بود 

کلاس اول و پیش دبستان ایشون عالی هست

واقعا بچه ها تو مدرسه یادگیری دارن و مهمتر اینکه به بچه ها بها داده میشه تمام سال بچه ها جشن دارند کارهای دستی و هنری یاد میگیرند و نماز یاد میگیرن البته بدون اجبار و فقط با تشویق و حال خوب هزینه ای جدا گرفته نمیشه و  خلاصه فوق العاده هست .

ظاهر مدرسه کاملا معمولی اما کادرش و معلماش عالی

۰۹۱۲۷۹۴۱۷۰۱ خانم زمانی موسس

۰۲۱۶۶۵۰۶۸۸۹ مدرسه 

سلام 

بهترین دبستان دخترانه که واقعا موسس خوب و منصف و با اخلاقی داره دبستان غیردولتی و نیمه خصوصی سحاب هست 

(منطقه ۲ تهران _ستارخان)

تعداد بچه ها در هر کلاس نهایتا ۵ نفر هست و شهریه ی ایشون امسال ۹ تومن بود 

کلاس اول و پیش دبستان ایشون عالی هست

واقعا بچه ها تو مدرسه یادگیری دارن و مهمتر اینکه به بچه ها بها داده میشه تمام سال بچه ها جشن دارند کارهای دستی و هنری یاد میگیرند و نماز یاد میگیرن البته بدون اجبار و فقط با تشویق و حال خوب هزینه ای جدا گرفته نمیشه و  خلاصه فوق العاده هست .

ظاهر مدرسه کاملا معمولی اما کادرش و معلماش عالی

۰۹۱۲۷۹۴۱۷۰۱ خانم زمانی موسس

۰۲۱۶۶۵۰۶۸۸۹ مدرسه 

بدترین مدرسه دخترانه صدرا دخترم پیش دبستان نوشتم اینقدر بی ادب کاملا کادر مدرسه فامیل باورتون میشه مدیر مدرسه رو نشون نمی دادن درو غگو کذاب ما چک داده بودیم بابت شهریه مثلا پنج شنبه باید پاس می‌شد بعد شنبه اش تعطیلی بود اف یک دفعه دوشنبه همسرم زنگ زد گفت چک رو برگشت زدن همسرم یادش رفته بود حساب پر کنه من یک پسر بزرگ‌تر دارم تا حالا هیچ وقت هیچ جا این رفتار غیر حرفه ایی و بی ادبانه رو ندیده بودم از کلاس های تابستان هم دخترم انلاین نمیکردن مشکل داشت باید میگفتن مثلا آی‌پد بیار مدرسه نمیگفتی حی ما میرفتیم تو سایت کانکت نمیشدیم حی من زنگ میزدن انگار نه انگار آخرم سر چک رفتار غیر حرفایی رفتم مدرسه اعتراض کنم به راحتی گفتن اگه نمیخوای بچه ات رو ببر گفتم باشه معاونشون یه زن بی ادب جمالی گفت من الان میرم زنگ بزنم بیان تسویه کنن رفت تو راه رو فکر نمی کرد من پشت سرش باشم گفت بیای حساب اینو بدین عین سگ هار وایساده اینجا یک دفعه برگشت منو دید دیگه دیگه تا پلیس آمد  خلاصه خیلی خیلی مدرسه اشغالیه

2706