2737
2739
عنوان

تعبیر خواب دندان اگ کسی میدونه بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 23 پست

زبونم مو در آورد ازبس گفتم خواباتونو برای کسی تعریف نکنین چه کاریه آخه انشالله خیره صدقه بده توکل برخدا

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

سلام فکر کنم تعبیرش اینه ....مادرشوهرت علیه ات کاری می کنه ...شمارو ناراحت می کنه ...شماهم حقش رو کف دستش می زاری بطوریکه تو مشتت له می شه ...و کلا محو می شه 😁😁😁😁

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب فقط تو یه ساعات مشخصی اگه دیده بشه تعبیر میشه نگران نباش خیره

دقیقا علم تعبیر خواب علم آموزشی نبوده

علمی بوده ک خدا ب یوسف و ابن سیرین داد بخاطر کف نفسشون 

و اینک برای تعبیر خواب باید ب روزی ک خوابو دیدی توجه بشه ب ساعت خواب دیدن توجه بشه و اینکه اگ تو چند روز قبد درباره چیزی فکری کرده باشین این خواب ممکنه بخاطر اون درگیری ذهنی باشه

من هر شب مسواک نزنم تا صب خواب دندون میبینم

من دیشب اشغالا رو بیرون نزاشتم تا صبح خواب دیدم ماشین اشغالی داره میره و من میدوم دنبالش و بهش نمیرسم 😂😂😂😂

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
2728

کلا خواب رو همیشه کلا به خیر تعبیر کن ... و صدقه بده .... تازه برفرض اگررررررررر این تعبیر خواب مرگ باشه و در ساعات مشخص و شرایط خلص تعبیر دیده شده باشه مربوط میشه ب اقوام خیلییییی دور چون عقبه

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
خییییلی خوبی نگار چقدر مثبتی 

قربونت برم‌پیامبر کفتن خوابو ب هر شکلی تعبیر بکنی تعبیر میشه

ی حکایتیم بود ی بنده خدا میره پیش پیامبر ک فلان خوابو دیدم تعبیر کن گفتن خیره ان شاءالله برو

فردا مجددا میان و میگن پیامبر فلان خوابو دیدم و پیامبر تا سه بار هر روز فقط میگن خیره ان شاءالله برو

اون مرد میره سراغ ی نفر دیگه تعبیر میکنه خوابشا و میگه بابات میمیره و باباشم میمیره

میره سداغ پیامبر ک ی خوابو شما سه بار تعبیر کردی گفتی خیره و خیر شد اما فلانی گفت بابات میمیره و مرد

دلیلش چیه؟ گفتن خوابو نباید ب هر کسی بگی تعبیر بکنه و همیشه بگو خیره تا تعبیر ب خیر بشه

البته این حکایتو من فقط چندین سال پیش شنیدم حالا دوستان نیان بگن منبع کو و مدرکت کو

دندون اگر بیفته روی زمین خاکی کثیف و خونی باشه مرگ اطرافیان هست 

اگر دندان بیفتد بر روی دامن یا دست تعبیر مرگ رو نداره 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

قربونت برم‌پیامبر کفتن خوابو ب هر شکلی تعبیر بکنی تعبیر میشه ی حکایتیم بود ی بنده خدا میره پیش پیام ...

اره مادرشوهرمنم همیشه همینو میگه،اولین باره ازبین کاربرا یه نفر اینطبه دلم نشست

خدایاشکرت
2740