2726
عنوان

تعبیر خواب دندان اگ کسی میدونه بگه

289 بازدید | 23 پست

خواب دیدم رفتم دندون پزشکی دندونمو درسته کرده بعد من اومدم با قلاب اونقد انگولک کردم یهو دندون افتاد تو دستم. تعبیرش چیه توروخدا میگن دندون مرگ اطرفیان. دندون بالایی بود و از اون دندون پهنا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودتو درگیر خرافات نکن 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

صدقه بده عزیزم من خودم یبار خواب دیدم دندونم افتاده پدر بزرگ شوهرم فوت شد خیره انشاالله

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
خواب فقط تو یه ساعات مشخصی اگه دیده بشه تعبیر میشه نگران نباش خیره

دقیقا علم تعبیر خواب علم آموزشی نبوده

علمی بوده ک خدا ب یوسف و ابن سیرین داد بخاطر کف نفسشون 

و اینک برای تعبیر خواب باید ب روزی ک خوابو دیدی توجه بشه ب ساعت خواب دیدن توجه بشه و اینکه اگ تو چند روز قبد درباره چیزی فکری کرده باشین این خواب ممکنه بخاطر اون درگیری ذهنی باشه

من هر شب مسواک نزنم تا صب خواب دندون میبینم

من هزار بار تا الان خواب دندون دیدم هیچیم نمیشه چون به دلم بد نمیارم خیلی کارت اشتباه میای خوابتو همگانی میکنی خدای نکرده یکی تعبیر بد کنه پیش میاد صدقه بده 4 قل با آیت الکر سی بخون

2706