2733
2739

سلام دوستان .ما قراره چند روزی بیایم اردبیل 

طبق چیزایی که شنیدم میگن مشگین شهر و پل معلقش و ابگرم های سرعین خیلی خوبه

شنیدم جاده اسالم به خلخال خیلی قشنگه .راهنماییم میکنین که از کجا باید بریم که به این جاده برسیم

و اگه ممکنه چندتا از مکان های دیگه اردبیل و استارا که خیلی زیباست طبیعتش رو بگید.مرسی ازتون

ماه من است او H

شما از کجا میخای بیای

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

شورابیل،بازار طاقی ،سرعین هم آب گرم هاش پهن لو،لره سویی عالیه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خلخال بریدازجاده ی اسالم به خلخال.اونجا ییلاقات قشنگی داره .توییلاقات کلبه اجاره کنید یه روزم شده فقط نفس بکشید هوای عالی طبیعت بکر... ماروستای مجره بودیم عالی بود

2728
2738
مرسی گلم  واسه خرید چی ؟ کجا بهتر و مناسبتره؟

بازار طاقی خوراکی،سبزی های خشک معطر و حبوبات و موارد دیگه عالیه ولی سرعین و اردبیل برای خرید لباس مناسب نیست لباس بازار ساحلی آستارا

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
سرعین پاساژ مریم چیزای خوشگلی داره واسه خرید  خود سرعین عالیه رستوران ها و پاساژ های عالی داره ...

مرسی گلم لطف کردی 

بهتره واسه شب اردبیل بمونیم یا سرعین؟

ماه من است او H
2706