2733
2739

سلام یک سالو نیمه که عقدم

شوهرم تا دیر موقع تو واتساپه با دختر خواهرش و زن داداشش چت میکنه ولی یه پیام ب من نمیده در طول روز یک بار بیشتر زنگ نمیزنه بعضی روزا هم ک زنگ نمیزنه من میزنم مشغوله گوشیش رایگان میکنه با داداشش و دوستش و... حرف میزنه من میرم پشت خط :| وقتی پییششم خیلییییی تحویلم میگیره اما وقتی نیستم رفتارش اینطوریه.بنظرتون چرا اینجوریه؟درضمن من خیلی دلم میشکنه وقتی رفتاراشو میبینم ممکنه از قصد کنه؟نمیدونم چکار کنم 😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
فقط گیر نده بهش  و زود برو سر زندگیت  و اگه شد گوشیشو یواشکی چک کن  تماسای واتس آپ ...

عروسیم سه ماه دیگس.میترسم خیلیییی میترسم بعد عروسیم این رفتارارو انجام بده دیگه طاقت نمیارم....

دختر خواهرش که موردی نداره 

ولی زنداداش چراااااااااا🤔

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
بد بین نباش وقتی بری سر زندگیت حتما جبران میکنه

نه بدبیبن نیستم شاید من بدم ک اصلا دوست نداره باهام حرف بزنه؟نمیدونم چشهههههه بخدا دیشب همش خوابای زجر اور دیدم از بس به این رفتاراش فکر میکنم ارامش ندارم

2706