2737
2739
عنوان

تعبیر خواب حیاط حرم امام رضا

| مشاهده متن کامل بحث + 8043 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم تاحالا نرفتم امسال خیلی دلم هواشو کرده هیچ جوره هم شرایطشو ندارم ک برم خوش به سعادت اونایی ک  طلبیده میشن مگه اینکه معجزه بشه منم یه زیارت برم 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
اگر براتون اتفاق افتادهتعریف کنید لطفا

منم دقیقا قبل بارداریم

خواب حرم امام رضا رو دیدم

یعدشم یهو امام رضا طلبید وباردارشدم

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
2738
چرا شرایطشو نداری ؟ سخت نگیر با اتوبوس برو و بیا 

کی میبره منو خونوادمم از اون دسته ادمایین ک نمیزارن دختر تنهایی بره جایی به خودشونم بگم میگن صبر کن یع وقت دیگه میریم نمیدونم این یه وقت کی میاد

منم دقیقا قبل بارداریم خواب حرم امام رضا رو دیدم یعدشم یهو امام رضا طلبید وباردارشدم

منم تابستون خوابشو دیدم پارسال . بعدش هم چند بار دیگه خوابشو دیدم تا این که 23 رمضون یدفعه ای طلبید و رفتم خیلی از نظر روحی خراب بودم یه مانع برداشته شد ولی هنوز منتظرم  

شما چقد بعد از زیارت امام رضا حاجت گرفتید؟ برا بارداری مشکل داشتید؟

کی میبره منو خونوادمم از اون دسته ادمایین ک نمیزارن دختر تنهایی بره جایی به خودشونم بگم میگن صبر کن ...

ان شالله که به همین زودیا جور بشه. با کاروانای زیارتی هم نمیزارن؟ با دوستی ؟ فامیلی؟

منم تابستون خوابشو دیدم پارسال . بعدش هم چند بار دیگه خوابشو دیدم تا این که 23 رمضون یدفعه ای طلبید ...

بله خیلی مشکل داشتم

من حدود دو ماه بعدش باردار شدم

مطمئن باش که باردار میشی

فقط شک به دلت راه نده

امام رضا همچین مشکلات رو برمیداره که خودت متعجب میشی

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
ان شالله که به همین زودیا جور بشه. با کاروانای زیارتی هم نمیزارن؟ با دوستی ؟ فامیلی؟

ن نمیزارن ممنون انشاالله .یه تاپیک زده بودم راجب شهید ابراهیم هادی برو اونو  بخون یه کاربری تو امضاش نوشتع بود چجوری متوسل بشی به این شهید تاپیکم زده کسانی ک حاجت گرفتن اومدن پست گذاشتن خیلی خوب بود تاپیکشو بخون توام نذر کن به زودی انشالله حاجتتو میگیری 

ن نمیزارن ممنون انشاالله .یه تاپیک زده بودم راجب شهید ابراهیم هادی برو اونو  بخون یه کاربری تو ...

مرسی. چشم. اصلا نگران زیارت نباش .یه جوری جور میشه که خودت هم باور نمیکنی .برا من که اینجوری بود. بار اولت هم هست دعاهات میگیره

2706