2737
2734
عنوان

تعبیر خواب حیاط حرم امام رضا

7972 بازدید | 33 پست

خواب دیدم تو حیاط حرم اما رضا هستم همشم گریه میکنم من تاحالا نرفتم مشهد اصلا...تعبیرشو میدونین؟؟

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعبیرش اینکه ک بزودی اقا میطلبه میری پابوسش 

راستی امروز روز زیارت اقاس خوش به سعادتت ک خوابشو دیدی تاپیک اخرمو بخون

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2731
تعبیرش اینکه ک بزودی اقا میطلبه میری پابوسش  راستی امروز روز زیارت اقاس خوش به سعادتت ک خوابشو ...

پرستش جون يه چيز بكم عزيزم ، عكس تون تو آلبوم وقيح بود 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2738
پرستش جون يه چيز بكم عزيزم ، عكس تون تو آلبوم وقيح بود 

اره عزیزم میدونم  یه بار اشتباه کردم گذاشتم  اونم برداش خدا نشناس 😑

تعبیرش اینکه ک بزودی اقا میطلبه میری پابوسش  راستی امروز روز زیارت اقاس خوش به سعادتت ک خوابشو ...

همشم توخواب گریه میکردم بچه میخواستم ازش

همون عكس تون من تو تاپيك تون ديده بودم 

ن من تو تاپیکم نذاشتم اصلا عکس تو یع تاپیک عکس بود گذاشتم 

ن من تو تاپیکم نذاشتم اصلا عکس تو یع تاپیک عکس بود گذاشتم 

آهاا هر چي بود من يادمه شما عكس گذاشتيد كه موهاي بلند و زيبايي هم ماشاء الله داشتيد بعد همونو ديدم هست 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
همشم توخواب گریه میکردم بچه میخواستم ازش

امروز زیارت خاصه امام رضارو بخون روز زیارت امام رضاس امروز  انشاالله حاجت روا میشی 

امروز زیارت خاصه امام رضارو بخون روز زیارت امام رضاس امروز  انشاالله حاجت روا میشی

ممنون گلم

2706