2733
2734
عنوان

خانمهای متخصص بی بی چک...یه لحظه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1516 بازدید | 73 پست
نمیدونم...دل تو دلم نیست...آخه اول حتی خط c نیفتاد گفتم بی بی خرابه.دوباره رفتم نیگا کردم اینجوری شد ...

بعضی بیبی چکا دیر خط میفته . حتی خط کنترلشونم دیر ظاهر میشه

و خدایی که به شدت کافیست ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نمیدونم...دل تو دلم نیست...آخه اول حتی خط c نیفتاد گفتم بی بی خرابه.دوباره رفتم نیگا کردم اینجوری شد ...

ن ان شاالله خراب نیس تست. والا زندادش من همینطوری بود..اونم‌نگران بود میگف چرا اینطوری دیر خط دوم اومد.. البته منم یبار هردو خط تست قرمز پررنگ شد برام ولی خب من گفتن بخاطر کیست بوده.. کیست دوخط میندازه گاهی

مارک Rodasهست.میشه چند ساعت بعد دوباره بزنم؟یا بذارم فردا؟

چرا چن ساعت دیگه همین الان اگه بازم داری بزن البته اگه هنوز لدرارت غلیظه و اب نخوردی البته اگه مثبت باشه هاله هم بیفته  حله

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
عزیز دلم . ان شاء الله آزمایشتم مثبته . چند تا جنین انتقال دادی ؟

۳ تا بلاست.از نظر روحی خیلی برام اتفاقای بد افتاد اصلا امید نداشتم و الانم باورم نمیشه.روز ۳ انتقال دعوای مادرشوهر و برادر شوهرم با من.روز ۶ یه چیزی تو گلوم موند بردنم بیمارستان دراوردنش .روز ۷ حموم کردم آب سرد بود دل پیچه.روز ۸ رفتم سر کار.دیروز یه دعوای مشتی با یکی از مراجعین.دعا کن مثبت باشه.منم برات دعا میکنم

چرا چن ساعت دیگه همین الان اگه بازم داری بزن البته اگه هنوز لدرارت غلیظه و اب نخوردی البته اگه مثبت ...

متاسفاته بی بی چک ندارم.همین یه دونه هم شوهرم به زور گرفت.آب نخوردم...صب دوباره میگم بخره قبل آب خوردن دوباره میزنم

2706