2737
2739
عنوان

بچه هفت ماهم فقط غذای شیرین میخوره

526 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها توروخدا اگه کسی میتونه کمکم کنه ، پسرم هفت ماهش تموم شد ، رفت تو ۸ ماه تو این یه ماه فقط دوست داشت غذای شیرین و سرد بخوره ، یعنی مثلا تو فرنی حتما باید شکر میریختم و تو یخچال میذاشتم تا سرد بشه بعد بخوره ، هر کاری هم کردم سوپ و اینجور چیزا رو بخوره نشد ، یعنی یکمی میخورد با اکراه یا دیگه نمیخورد یا همونم ته گلوش نگه میداشت و قورت نداده بالا میاورد ، بگین چیکار کنم ؟ 

اینم بگم زرده تخم مرغم مجبور بودم تو فرنی ای که شیرین کردم بریزم تا بخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لااقل با شیره انگور و خرما شیرینش کن مفید باشه   در کل عادتش نده نخوردم نخورد . یه مدت فرنی درس ...

آخه وزنش یکمی کمه ، نه زیاد ، طوری که اصلا به چشم نمیاد ، حالا میترسم وزن کم کنه اگه چیزی ندم ، شیرین کردم که حداقل بخوره 😔😔😔😔😔

آخه وزنش یکمی کمه ، نه زیاد ، طوری که اصلا به چشم نمیاد ، حالا میترسم وزن کم کنه اگه چیزی ندم ، شیری ...

عزیزم دکترم میگفت قبل یسالگی شیر الویته و وزنگیری بچه با اونه . کمکی فقط برای اشنایی با طعم ها هستش . راستی  یه هفته بعد امتحان کن ذایقه بچه ها دایم متغیره . چند کیلوشه چند دنیا اومد؟

لااقل با شیره انگور و خرما شیرینش کن مفید باشه   در کل عادتش نده نخوردم نخورد . یه مدت فرنی درس ...

خب سرلاک چی؟ اون که شیرینه ، یا مثلا بیسکوئیت مادر و شیر اونم شیرینه ، اینا رو هم میخوره چون شیرینن،

فقط سوپ که توش کلی چیز میریزم نمیخوره ، مثل مرغ و سیب زمینی و هویج و کدو ... همه رو با هم میپزم میکس میکنم نمیخوره ، خب اینو که نمیتونم شیرین کنم 😔 

اینا رو نمیخوره ، 

2738
خب سرلاک چی؟ اون که شیرینه ، یا مثلا بیسکوئیت مادر و شیر اونم شیرینه ، اینا رو هم میخوره چون شیرینن، ...

سرلاک مثل فست فوده برا بچه ندی بهتره  .  کلا فعلا فقط شیر بده  و گاهی سوپ ک بفهمه فقط این هست  کم کم میخوره

سرلاک مثل فست فوده برا بچه ندی بهتره  .  کلا فعلا فقط شیر بده  و گاهی سوپ ک بف ...

واقعا؟؟؟ باشه این هفته هیچی جز شیرمو سوپ نمیدم ، دعا کن درست بشه نگرانم همینجوری عادت بکنه 

۳۸۵۰ دنیا اومد الان که هفت ماهش تمومه ۸ کیلو هست ،

خوبه ک😐 بچه من یسالشه هشتو نیمه . دکترم گفت کاملا نرماله . البته دو نیم اومد دنیا . ولی در کل خودتو خسته نکن تو یه دوره ای نمیخورن یه دوره ای میخورن