2737
2739
عنوان

کسی هست؟مامانا....لطفا....

75 بازدید | 13 پست

سلام،شب همگی بخیر،بچم داره دندون نیش در میاره اما هم تب داره و هم بیرون روی داره و گلاب ب روتون دسشوییش ابکیه،خیلی میترسم،از همه بدتر بیداری و بیقراریشه،ب نظرتون واس دندونشه یا مریض شده؟ببرم دکتر یا ن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر منم وقتی دندون در میاورد اسهال میشد و تب داشت.اسهالش که خیلی ادامه داشت.از 8 ماهگی شروع شد تا نزدیک دو سال که بیشتر دندوناش تو همون مدت دراومدن.

وقتی خیلی شدید میشد تبش با اسهالش.برا تبش طبق تجویز دکتر استامینوفن میدادن هر 6 ساعت.برا اسهالش هم پودرای تو پاکت دراز  بنفش رنگ(اسمشو یادم نیست ).خیلی تاثیر داشت.

برا درد لثه هاش هم از داروخونه یه ژل گرفتم که برا دندون دراوردن نوزادا بود .حالت مسکن داشت و دردشون رو اروم میکر

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

دختر منم وقتی دندون در میاورد اسهال میشد و تب داشت.اسهالش که خیلی ادامه داشت.از 8 ماهگی شروع شد تا ن ...

ممنون از راهنماییت دوستم،اما خیلی سخته،خسته شدم و واقعا بی خوابی امونمو بریده دیگه

2738
ممنون از راهنماییت دوستم،اما خیلی سخته،خسته شدم و واقعا بی خوابی امونمو بریده دیگه

عزیزم این دوران میگذره .خیلی زودتر از اون چیزی که فکرشو بکنی.

شما فقط تو این دوران که خیلی براش درد اوره سعی کن دردش رو کمتر کنی و اروم نگهش داری.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

[QUOTE=98838662]عزیزم یک سالشه،نمیذاره دیگه من کاری کنم،خودشم نمیگیره ب دندون    [/QUOTE ...

ممنون از راهنماییت دوستم،چشم،حتما اینکارو میکنم اما اون موقع ها ک میذاشت بچه تر بود،الان۱۴ماهشه  بازم ب روی چشم،ممنونم ازت عزیزم