2733
2739
عنوان

پسرم از تخت افتاد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نباید بزرای بلافاصله بخواب. یه کم بازیش بده اگه حالت تهوع نداشته باشه چیزی نمیشه

نیم ساعت باهاش بازی کردم راحت چهار دست و پا راه میرفت...به نظرم حالش خوب اومد.عکسش رو دیدین؟قرمز شده جاش

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

دیروز آبجیم خونمون بود منم داشتم شام درست میکردم دخترم حواسش نبود در خونرو باز گزاشته بود پسر منم یک سالشه دیده در باز شده مثل جت خودشو رسونده بود تو پله ها خدارو هزار مرتبه شکر فهمیدیم بهش رسیدیم تو نرده های راه پله گیر کرده بود خیلییییی ترسیدم انقدر گریه کردم میزدم تو صورتم خیلییییی بده خدا برای هیچ مادری نیاره😭😭😭😭

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
2728
دوساعت نمیزاشتی بخوابه نترس دختر منم انقد افتاده دختر دومم که چندبار از کالسکه افتاده 

آخه مریضه کوآموکسی کلاو میخوره خواب آوره...😔

تا یکساعت نزار بخوابه چیزی هم نزار بخوره حتی آب

تا نیم ساعت باهاش بازی کردم اروم شد و چهار دست و پا راه رفت..ولی موقع خواب شیر خودمو دادم بهش😔😔

نیم ساعت باهاش بازی کردم راحت چهار دست و پا راه میرفت...به نظرم حالش خوب اومد.عکسش رو دیدین؟قرمز شده ...

اره اگه بازی دادید و خوب بوده چیزی نمیشه. تونستی مجددا بیدارش کن اب یا شیر بهش بده تا دوباره بخواب

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2740

بچه من فک کنم ۸ ماهه بود نصف شب افتاد موکت زیر تخت بود یکم گریه کرد ارومش کردم گرفتیم دوباره  خوابیدیم

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
دیروز آبجیم خونمون بود منم داشتم شام درست میکردم دخترم حواسش نبود در خونرو باز گزاشته بود پسر منم یک ...

الهی بگردم😢چی کشیدی ...خیلی وحشتناکه

2706