2737
2739
عنوان

پسرم از تخت افتاد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 44 پست
اره اگه بازی دادید و خوب بوده چیزی نمیشه. تونستی مجددا بیدارش کن اب یا شیر بهش بده تا دوباره بخواب

شیر دادم‌و خوابید...

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
عزیزم من شنیدم ضربه به پشت سر خطر ناکه نه پیشونی...یکم سفیده تخم مرغ بزن جاش ورم نمیکنه و زود خوب می ...

ممنونم‌عزیزم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه من فک کنم ۸ ماهه بود نصف شب افتاد موکت زیر تخت بود یکم گریه کرد ارومش کردم گرفتیم دوباره  خ ...

تخت ما خیلی بلنده زیرشم سرامیکه

دخترمنم دقبقا10ماهش بود ازروتخت افتادروسرامیک خیییییلی زیاد گریه کددسمت راست سرش ضربه محکم خوردتقریبا بالای گوشش یکم پشت تر..من تیلی ترسیدم و این گذشت.بعداز5روز یه روز دتشتم موهاشوشونه میکردم یهو دستم خورد به اونجاکه ضربه خورده بود دنیا جلو چشمم سیاه شد اندازه یه پرتقال کوچیک نررررم نرم شده بود و انگار توش آب جمع شده بود .دقیقا حالت مشمبا فریزر که توش آب میریزی.. سریع بردیمش بیمارستان وسیتی اسکن و.....خداروشکر چیزی نبود دکتر پرسید که حالت تهوع واستفراغ یا بیهوشی اینا نداشته؟گفتم نه گفت اگه تا 10روز آب داخل سرش کم نشد بیار باسرنگ میکشیم بیرون.که شکرخدا خوب شد..

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
2731
عکسشو گذاشتم میشه ببینین؟ اخه طفلی مریضه دارو خورده همش خواب آورن..واسه همین خوابید..قبلش بازی کرد س ...

یه بغل بخوابونش عزیزم صبح حتما از سرش عکس بگیر اگر ضربه زیاد بوده

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟
یه بغل بخوابونش عزیزم صبح حتما از سرش عکس بگیر اگر ضربه زیاد بوده

به بغل خوابوندم...تختمون بلنده و زیرشم سرامیک..عکسش پسرمو  گذاشتم..اونجا مشخصه شدت ضربه

2740
دخترمنم دقبقا10ماهش بود ازروتخت افتادروسرامیک خیییییلی زیاد گریه کددسمت راست سرش ضربه محکم خوردتقریب ...

خداروشکر...خدا خیلی رحم کردا

چون پیشونیه خداروشکر خیلی خطرناک نیست فقط یخ بزار روش سرش ورم نکنه چون جاش میمونه تو بزرگی صبح هم بب ...

مممونم عزیزم..ببرم بیمارستان؟فردا جمعه ست 

مممونم عزیزم..ببرم بیمارستان؟فردا جمعه ست 

باز هستن گلم‌ ببر اورژانس کودکان یه چکاپ کنند خیالت زاحت یشه ولی به نظر من چیزی نیست فقط یخ فراموش نشه من بدتر از تاین طفلی ضربه خوردم الان بزجستگیش مونده رو پیشونیم

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟
باز هستن گلم‌ ببر اورژانس کودکان یه چکاپ کنند خیالت زاحت یشه ولی به نظر من چیزی نیست فقط یخ فراموش ن ...

ممنونم گلم..حتما میبرمش❤

2706